Niespodziewane rozstania polskiego show-biznesu

Ostatnia informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego zadziwiła całą opinię publiczną. Nikt nie spodziewał się takiej informacji, szczególnie zważywszy na krótki staż małżeński pary. Nie jest to jednak jedyny tak zaskakujący przykład medialnego rozstania. Które pary należą do grona tych, które zaskoczyły swoim niespodziewanym rozstaniem?

Które z rozstań w polskich show-biznesu zaskoczyły wszystkich?
Które z rozstań w polskich show-biznesu zaskoczyły wszystkich?Piotr MoleckiEast News

Nic nie wzbudza tak wielkich emocji w show-biznesie, jak rozstania znanych par. Są takie, które można było przewidzieć od początku, ale często informacja o rozpadzie czyjegoś związku potrafi być naprawdę zaskakująca. Które rozstania w show-biznesie były jak grom z jasnego nieba?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się po kilku miesiącach od zawarcia małżeństwa
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się po kilku miesiącach od zawarcia małżeństwaPiotr MoleckiEast News

Spekulacje o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego obiegły media zaledwie dwa dni temu, a już wczoraj podróżniczka oficjalnie potwierdziła tę informację. Para poznała się w 2018 roku, a w 2019 postanowiła się zaręczyć. Ślub miał miejsce jesienią ubiegłego roku, a ich związek należał do jednego z najcieplej przyjmowanych w polskim show-biznesie. Minęło zaledwie kilka miesięcy i okazało się, że ich małżeństwo już od jakiegoś czasu należy do przeszłości.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski byli małżeństwem od 2014 roku
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski byli małżeństwem od 2014 rokuVIPHOTOEast News

Rozstanie tej pary z pewnością zapamiętamy na długi czas. Choć aktor niechętnie komentuje szczegóły tego medialnego rozstania, dziennikarka co chwila karmi media pikantnymi i bardzo osobistymi szczegółami z rozpadu jej małżeństwa. Informacja o ich rozstaniu obiegła media w marcu tego roku po tym, jak Zbigniew Zamachowski został przyłapany przez paparazzi na wynoszeniu mebli z ich wspólnego domu. Dziennikarka bardzo szybko potwierdziła tę informację w mediach społecznościowych. Choć do tej pory uchodzili za zgodne małżeństwo, aktorka w jednym z wywiadów oskarżyła swojego byłego partnera m.in. o zdradę.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski

Antek Królikowski i Julia Wieniawa byli parą przez rok
Antek Królikowski i Julia Wieniawa byli parą przez rokVIPHOTOEast News

Julia Wieniawa była w związku z Antkiem Królikowskim w 2017 roku. Choć spekulowano na temat tego, że aktor prowadzi imprezowy tryb życia i nie należy do najspokojniejszych mężczyzn pod słońcem, ich wspólne plany wyglądały naprawdę poważnie. Ich szczęście trwało rok i w tym czasie zdążyli nawet wspólnie adoptować psa. Zdawało się, że są nierozłączni, a rekordy popularności bił teledysk do piosenki Julii Wieniawy, który wykonał sam Antek. Obydwoje zdążyli być już w kolejnych związkach, a nawet je zakończyć. Aktualnie obydwoje odnaleźli szczęście u boku nowych ukochanych.

Joanna Liszowska i Ola Serneke

Joanna Liszowska poinformowała o rozstaniu z mężem po roku
Joanna Liszowska poinformowała o rozstaniu z mężem po rokuJarosław WojtalewiczEast News

Joanna Liszowska może być przykładem tego, jak rozstanie w mediach ograć z klasą. Aktorka ze swoim mężem byli małżeństwem przez blisko 8 lat, a z tego małżeństwa mają dwie córeczki. Dużo mówiło się o tym, że Szwed należy do ludzi bogatych i dzięki niemu Joanna Liszowska może żyć na tak dobrym poziomie. Jak się jednak okazuje to, co miało być błogosławieństwem, stało się przekleństwem, bowiem Ola Serneke przyznał, że powodem ich rozstania było jedno nadmierne skupienie się na pracy. O samym rozstaniu media dowiedziały się dopiero rok po fakcie, gdy aktorka w mediach społecznościowych w maju 2019 opublikowała tę informację dodając, że pozostaną w przyjacielskich relacjach.

Doda i Emil Stępień

Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez trzy lata
Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez trzy lataJacek DomińskiEast News

O związkach Dody zawsze było głośno. Piosenkarka zdecydowanie należy do tych, których życie prywatne było szeroko komentowane w przestrzeni publicznej. Po małżeństwie z Radosławem Majdanem i związku z Nergalem można było sądzić, że gwiazda w końcu odnalazła szczęście u boku kolejnego męża, Emila Stępnia, producenta filmowego. Ich sekretny ślub odbył się wiosną 2018 roku w Hiszpanii. Minęły zaledwie trzy lata i gwiazda w czerwcu tego roku poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, iż złożyła pozew o rozwód. Dodała, że wierzy, iż najlepsze dopiero przed nią. 

Dorota Goldpoint: Zupełnie nie rozumiem fenomenu InstagramaNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas