Przez lata słyszała, że jest “za gruba”. Żona Brosnana zamknęła usta złośliwcom

Żona Pierce'a Brosnana, Keely Shaye Smith, zaskoczyła, a wręcz oszołomiła, ostatnio swoim wyglądem. 60-letnia ukochana amerykańskiego aktora przeszła spektakularną metamorfozę i schudła ponad 40 kilogramów. Ta przemiana rodzi pytania, jak tego dokonała i to w wieku, gdy metabolizm już nie pozwala tak szybko rozprawić się z nadprogramowymi kilogramami.

Żona Pierca Brosnana już tak nie wygląda. Była modelka schudła 45 kilogramów
Żona Pierca Brosnana już tak nie wygląda. Była modelka schudła 45 kilogramów Stuart C. Wilson / StringerGetty Images

Pierce Brosnan i Keely Shaye Smith tworzą niemal idealne małżeństwo

Aktor, który był wielką gwiazdą filmu o Jamesie Bondzie, Pierce Brosnan tworzy zgodne małżeństwo od 23 lat z Keely Shaye Smith. Wcześniej Brosnan był żonaty z Cassandrą Harris od 1980 roku aż do jej śmierci w 1991 roku. Pierwsza żona aktora zmarła w grudniu 1991 roku po walce z chorobą.

Szybko stali się jedną z najsilniejszych par Hollywood, dając przykład tego, jak trwałe i piękne może być małżeństwo. Dodatkowo uroda Keely dosłownie olśniewała, co także było głównym tematem poruszanym w tamtym czasie w mediach. Z upływem lat zmieniał się tylko wygląd tych dwojga, ale miłość pozostała nienaruszona.

To właśnie ciało Kelly Shaye Smith, gdy zaczęło się zmieniać, stało się źródłem złośliwych komentarzy. Żona Pierce’a przytyła z upływem lat, jednak Keely nie miała zamiaru milczeć na temat komentarzy dotyczących jej sylwetki.

Gdy Keely Shaye Smith pojawiła się u boku aktora, zrobiła na jego fanach wrażenie
Gdy Keely Shaye Smith pojawiła się u boku aktora, zrobiła na jego fanach wrażenie Tammie Arroyo / AFF-USA.com / MEGA / The Mega Agency Agencja FORUM

W 2006 roku powiedziała w rozmowie z "Vogue": "Nigdy nie wstydzę się moich krągłości. Nigdy nie chowam się w luźnych ubraniach". Wówczas także Pierce dodał, że jego żona jest "oszałamiająca". Wyznał także, że uwielbia krągłości swojej żony.

To jednak nie przerwało potoku niemiłych, oceniających komentarzy pod adresem Keely. Przez długie lata para starała się nie komentować tych słów i skupiać się na budowaniu związku przepełnionego szacunkiem i miłością. Tak jest do dziś, ale ostatnio fani byli oszołomieni tym, jak wygląda dziś Keely Shaye Smith.

Spektakularna różnca. Keely Shaye Smith pokazała się po metamorfozie

Keely Shaye Smith schudła 45 kilogramów
Keely Shaye Smith schudła 45 kilogramów Backgrid USAAgencja FORUM

Pierce Brosnan i Keely Shaye Smith niedawno pojawili się na ceremonii wręczenia Oscarów Wilde’a 2024 w Santa Monica. Nikt się nie spodziewał, że ich obecność wywoła aż takie poruszenie. Wszystko za sprawą odmienionego wyglądu Keely.

Keely, niegdyś modelka i aktorka występująca w rolach zarówno telewizyjnych, jak i filmowych, schudła w wieku 60 lat 45 kilogramów, co jest wyczynem godnym podziwu.

Już w 2023 roku widać było zmiany w sylwetce Keely. Wówczas podkreśliła swoje kształty w czarnej cekinowej sukni z przezroczystą peleryną podczas Met Gali.

Od tego czasu zrzuciła kolejne kilogramy, pojawiając się teraz Podczas 18. dorocznej ceremonii wręczenia Oscarów Wilde'a w czarnym garniturze.

Jak Keely Shaye Smith schudła 45 kilogramów?

Już podczas Met Gali w 2023 roku Keely zaskoczyła swoją gigurą
Już podczas Met Gali w 2023 roku Keely zaskoczyła swoją gigurą Jeff Kravitz / ContributorGetty Images

Droga do zrzucenia nadprogramowych kilogramów nie była łatwa i szybka dla żony aktora. Rozpoczęcie odchudzania u Keely Shaye Smith wymagało połączenia zmian w stylu życia z cierpliwością i zaangażowaniem.

Zwłaszcza cierpliwość widać w procesie utraty kilogramów w przypadku Keely, bo chudła ona powoli, ale sukcesywnie. To najzdrowsza forma zrzucania wagi, która nie oddziaływuje drastycznie na ciało i nie zaburza jego funkcjonowania. 

Jej determinacja w pozbyciu się zbędnych kilogramów i przyjęciu zdrowszego trybu życia stała się źródłem motywacji i wskazówek dla osób pragnących poprawić własne samopoczucie.

"Nauczyłam się akceptować swoje ciało i praktykować miłość do siebie, niezależnie od oczekiwań społecznych" - wspominała w jednym z wywiadów Keely. Jej transformacja nie tylko była nastawiona na zmiany fizyczne, ale także podkreślała znaczenie pozytywnego nastawienia i akceptacji ciała.

Pierwszym krokiem Keely Shaye Smith na drodze do utraty wagi było także skorzystanie z pomocy profesjonalisty. Współpracowała z wieloma dietetykami, trenerami osobistymi i pracownikami służby zdrowia, którzy poprowadzili ją przez proces utraty wagi.

Zdrowa i zbilansowana dieta kluczem do sukcesu

Żona aktora stopniowo zaczęła wprowadzać aktywność fizyczną do swojej codziennej rutyny
Żona aktora stopniowo zaczęła wprowadzać aktywność fizyczną do swojej codziennej rutynyRMBI / BACKGRID / Backgrid USA / ForumAgencja FORUM

Ważną częścią każdej podróży odchudzającej jest włączenie zbilansowanej diety do codziennego harmonogramu. Keely Shaye Smith odeszła od wysoko przetworzonej, słodkiej żywności i zdecydowała się na produkty bogate w składniki odżywcze.

Jak twierdzi portal Medium.com, posiłki Keely zawierały chude białka, obfite owoce i warzywa, produkty pełnoziarniste i zdrowe tłuszcze. Odżywiając swoje ciało niezbędnymi składnikami odżywczymi, ograniczyła spożycie kalorii, ale zrobiła to stopniowo, bez radykalnych spadków kaloryczności.

Wiadomo również, że przestrzega diety alkalicznej, która polega na spożywaniu pokarmów, które, jak się uważa, pomagają utrzymać optymalny poziom pH organizmu.

Oprócz zmian w diecie Smith włączyła także do swojego programu regularne ćwiczenia. Mówi się, że lubi takie zajęcia, jak wędrówki, pływanie i praktykowanie jogi.

Niejednokrotnie była przyłapana z mężem podczas przejażdżki na rowerze, czy na pływaniu w oceanie. Wiadomo również, że współpracuje z osobistym trenerem, który pomaga jej utrzymać motywację i podążać za swoimi celami fitness.

Przeczytaj również:

Odpowiednia dieta zapisana jest w indywidualnym kodzie DNANewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}