Reklama

Reklama

Rita Ora instaluje w domu system bezpieczeństwa

Rita Ora zainstalowała dodatkowy system zabezpieczeń w swoim londyńskim domu, po tym jak "została bardzo przestraszona przez włamywacza".

Autorka hitu "I Will Never Let You Down" zdecydowała się wzmocnić system zabezpieczeń w swoim domu o wart 20 000 funtów pokój bezpieczeństwa, aby uniknąć ewentualnych kolejnych włamań.

Reklama

Jak donosi źródło gazecie Daily Mail: - Rita jest nadal wstrząśnięta i ma koszmary. Pomimo, iż włamywacz jest już w więzieniu, ona nadal nie czuje się bezpiecznie i obawia się, że podobny incydent może się powtórzyć.

- Rita jest osobą publiczną, przez co pozostaje celem złodziei, dlatego też wzmocniła swój system zabezpieczeń. Naciskając teraz jeden przycisk uruchomi olbrzymią stalową ścianę, która odetnie ją od niepożądanych gości i ochroni przed niebezpieczeństwem. Będzie mogła wezwać wtedy pomoc. To był spory wydatek, ale nie można oszczędzać na bezpieczeństwie.

Na przesłuchaniu oskarżonego odsłuchano nagranie, na którym Rita wzywała policję na pomoc, podczas włamania.

Mówiła wtedy: - Potrzebuję pomocy, w moim domu jest włamywacz. Właśnie zamknęłam się w pokoju, moja siostra widziała go w swoim pokoju. Proszę wysłać kogoś jak najszybciej.

Podczas odsłuchu Rita nie mogła powstrzymać płaczu i poprosiła o przerwę, aby mogła się uspokoić.

Dodała: - Poszłam spać i obudził mnie krzyk mojej siostry, która wbiegała po schodach do góry.

- Otworzyłam jej drzwi... ona wskoczyła do mojego łóżka i nie mogła przestać krzyczeć.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje