Reklama

Robert Pattinson wysyła zaproszenia na ślub

Wielki dzień coraz bliżej!

Para, która rok temu potwierdziła swoje zaręczyny, unika rozgłosu, a ostatnie zdjęcie zrobione jej przez paparazzi pochodzi z listopada. Wygląda na to, że narzeczeni są zajęci planowaniem ślubu, ponieważ poinformowali przyjaciół, że pobiorą się w grudniu.

W rozmowie z najnowszym numerem magazynu "Grazia" źródło podało:  - FKA nie lubi zainteresowania, które wzbudzają razem z Robertem jako para. Żyją spokojnie we wschodnim Londynie i to jej odpowiada. Twigs jest bardzo szczęśliwa i oboje są podekscytowani ślubem.

W zeszłym tygodniu para pojawiła się na czerwonym dywanie na Gali Met. Przystojniak znany z filmu "Uwodziciel" (29 l.) przedstawił nawet 28-letnią piosenkarkę swojej byłej dziewczynie Kristen Stewart, z którą występował w sadze "Zmierzch" i z którą spotykał się przez pięć lat do 2012 roku. Związek rozpadł się po tym, jak wyszedł na jaw romans Kristen z żonatym reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i Łowca" - Rupertem Sandersem.

Źródło podało:  - Rob przedstawił je sobie i wyglądało na to, że się dogadywały. Rob i Kristen są w dobrych relacjach i oboje cieszą się, że udało im się ułożyć sobie życie.

Plotkowano wcześniej, że Rob i Twigs, której prawdziwe imię i nazwisko brzmi Tahliah Barnett, wstrzymali planowanie ślubu, ponieważ piosenkarka znana z hitu "Two Weeks" nie mogła się zdecydować, jak powinien on wyglądać.

Źródło podało:  - Raz mówi, że chciałaby, aby była to skromna uroczystość, a potem marzy jej się ślub rodem z baroku. Kiedyś nawet wspomniała, że zastanawia się nad wyprawieniem balu maskowego.

- Teraz stanęło na tym, że będzie to większe wydarzenie, ale nikt nie wie jeszcze jak duże.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy