Reklama

Reklama

Rodzina królewska pokazała oficjalną kartkę świąteczną

Jak co roku brytyjska rodzina królewska przygotowała specjalną kartkę świąteczną dla wszystkich poddanych oraz fanów z całego świata.

Książę William i Księżna Kate nie przyłożyli się jednak należycie do postawionego przed nimi zadania. Po pierwsze fotografia została wykonana nie w okresie przedświątecznym, a dużo wcześniej. Próżno szukać na niej, widocznego już przecież, ciążowego brzuszka księżnej.

Reklama

Po drugie zdjęcie jest... mało imponujące, bo pozbawione jakichkolwiek (także estetycznych) smaczków. Rozweselać kartkę może jedynie figlarna mina księżniczki Charlotty.

Kate i William wyglądają, jak zawsze, nienagannie, jednak (niestety) nudno. Przy okazji publikacji kartki pojawił się także oficjalny komunikat dotyczący przyszłości małej Charlotty.

Dziewczynka od stycznia 2018 roku do przedszkola Willcocks w Londynie. Instytucja już potwierdziła informację, jednocześnie wyrażając wielką radość.

Podoba wam się tegoroczna kartka? A może macie pomysł, jak księżna Kate i książę William powinni ulepszyć kartkę w przyszłym roku?

Dowiedz się więcej na temat: Książę William i księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje