Romantyczne zdjęcie Anny Wendzikowskiej

Takie zdjęcia na oficjalnym profilu na Instagramie dziennikarki to rzadkość. Za każdym razem, gdy pani Ania pokazuje swojego partnera, fani szaleją.

Anna Wendzikowska z córką Kornelią
Anna Wendzikowska z córką KorneliąEast News

Anna Wendzikowska niejedno w swoim życiu przeżyła. Mimo, że wydawać by się mogło, że jej koleje losu są usłane różami, nie zawsze było jej lekko. Długo pracowała na to, by być w miejscu, w którym jest teraz, cieszyć się niezależnością finansową, zawodową i osobistą.

Anna Wendzikowska przez prawie 3 lata była w związku z Patrykiem Ignaczakiem.

Małżeństwo w końcu rozpadło się z hukiem, a owocem ich niezbyt długo trwającej miłości jest mała Kornelia.

Z początku para niechętnie komentowała powody swojego rozstania. Wreszcie zgodnie stwierdzili, że chcą rozejść się w przyjaźni i w trosce o swoją malutką córeczkę.

Po emocjach po dawnym związku dziennikarki nie ma już śladu. Dziś pani Ania na nowo odkrywa uroki życia i cieszy się swoją nową miłością. Od jakiegoś czasu jej partnerem jest bowiem zamożny biznesmen, prezes warszawskiej spółki inwestycyjnej.

Para w zeszłym roku postanowiła nawet razem zamieszkać. Widać, że oboje są w sobie zakochani bez granic. Wspólne podróże, opieka nad córką dziennikarki i obsypywanie się czułościami na Instagramie to niezbity dowód, że pani Ania musi być u jego boku naprawdę szczęśliwa. Podoba się wam ta para? 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas