Różowe królowe

Może być bardzo twarzowy i w dobrym guście. Tym razem róż triumfował. Z małym wyjątkiem... Stylizacje gwiazd ocenia Natalia Jaroszewska.

Agnieszka Popielewicz
Agnieszka PopielewiczPawel WrzecionMWMedia
Agnieszka Popielewicz
Agnieszka PopielewiczPawel WrzecionMWMedia

Do odważnych świat należy!

Kolor śliwkowy dla blondynki? Teoretycznie jest za ciemny, ale w połączeniu z odpowiednio dobranym makijażem to strzał w dziesiątkę. Sukienka o prostej, klasycznej formie podkreśla zgrabną figurę prezenterki, ale byłaby zbyt poprawna, a nawet trochę nudna, gdyby nie... niepoprawny dekolt. Brawo za odwagę! Jest zdecydowanie wart pokazania.

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna SokołowskaJaroslaw AntoniakMWMedia

Udane spotkania

Klasyczna linia sukienki w stylu New Look Diora w genialnej współczesnej stylizacji. Bez epatowania dekoltem, wycięciami czy przesadnym dopasowaniem do figury. Retro spotyka się z nowoczesnością, czerń z różem (szal z rękawkami przypominający origami, makijaż ust). Subtelna gra kontrastów daje wyrazisty efekt.

Agnieszka Cegielska
Agnieszka CegielskaPawel WrzecionMWMedia

Genialny wynalazek

Portfelowe sukienki, wynalazek Diane Von Furstenberg, zawsze prezentują się bardzo kobieco. Sekret tkwi w proporcjach: dopasowaną talię dodatkowo podkreśla pasek - w tym przypadku dwukolorowy (kontrast przykuwa uwagę!). Dekolt V wydłuża szyję, a zachodzące na siebie poły spódnicy nienachalnie eksponują nogi. Złamany odcień różu podkreśla karnację blondynki.

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna SkrzyneckaPawel WrzecionMWMedia

Czerń nie zawsze wyszczupla

Problemem są proporcje. Amerykański dekolt służy właścicielkom smukłych ramion i niedużego biustu. Tu niepotrzebnie skraca szyję, niekorzystnie eksponuje pachy i sprawia, że biust wygląda masywniej niż w rzeczywistości. Byłoby lepiej, gdyby sukienka kończyła sie tuż za kolanem lub miała długość maxi, która dodatkowo wyszczupla sylwetkę.

Ilona Felicjańska
Ilona FelicjańskaJaroslaw AntoniakMWMedia

Nadmiar wrażeń

Niebieska walizeczka powinna zostać w domu... Kozaki też - przydałyby się za to szpilki. Generalnie jest tu za dużo atrakcji naraz. Głęboki dekolt wyglądałby lepiej bez tych dziwacznych wzorzystych epoletów, które zaburzają proporcje ramion. A rezygnacja z wielkiej bransolety pozwoliłaby podkreślić urodę kolczyków i przykuć uwagę do twarzy.

Show
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas