Reklama

Reklama

Rozstanie się opłaca!

Wydaje się, że sercowe perypetie i głośne rozstania nie sprzyjają sukcesom w show-biznesie. Nic bardziej mylnego. Są gwiazdy, którym miłosny skandal bardzo pomógł w karierze.

Małgorzata po przejściach doradza na wizji

W nowym programie TVP "Życie od kuchni" Małgorzata zajmuje się nie tylko uzdrawianiem nawyków żywieniowych bohaterów. Pomaga też poprawić relacje rodzinne i zapanować nad domowym budżetem. Poznali się przez wspólną znajomą - Kingę Rusin. Małgorzata Ohme (33) napisała z dziennikarką mocno komentowaną książkę "Co z tym życiem?", ale tak naprawdę stała się znana dzięki zamieszaniu wokół jej relacji z Bartoszem Węglarczykiem (42). Mówiło się, że dziennikarz rzucił dla niej żonę, a ona dla niego rozstała się z mężem. Sami zainteresowani zaprzeczali, ale paparazzi ciągle robili im wspólne zdjęcia. Wreszcie media doniosły, że para się rozstała. To zamieszanie dobrze wpłynęło na karierę Ohme. Psycholog została redaktor naczelną magazynu dla mam, a ostatnio pokonała Agnieszkę Maciąg, Agnieszkę Pilaszewską i Martę Grycan na castingu do programu TVP "Życie od kuchni". Dziś doradza innym na wizji i stanowi poważną konkurencję dla Perfekcyjnej Pani Domu!

Reklama

Kaja, eks Borysa, walczy o sławę jako projektantka

Po zakończeniu związku z Borysem Szycem (34) Kaja Śródka (28) wzięła sprawy w swoje ręce. Nie załamało jej ani to, że nieprzyjemne szczegóły rozstania były drobiazgowo opisywane przez media, ani fakt, że aktor bardzo szybko zaczął pokazywać się z nową partnerką u boku. Kaja postanowiła, że nie zniknie z show-biznesu, a na pozycję zapracuje sama, jako projektantka.. Swoje fraki pokazała nawet na Fashion Week w Sankt Petersburgu. "Mam nadzieję, że będzie z tego gruby rosyjski biznes", mówiła wtedy. Śródka bywa też często na wszelkich liczących się w branży modowej imprezach.

Porzucona Elisabetta została gwiazdą w USAGeorge Clooney (51) nie spotyka się z kobietami spoza show-biznesu. Gdy zainteresował się Elisabettą Canalis (34), była gwiazdą włoskiej telewizji. Jednak dopiero kiedy powiedział pięknej Włoszce "ciao bella", Canalis została zasypana propozycjami. Wzięła udział m.in. w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami" i stała się bohaterką tamtejszej prasy. Była Clooneya została też muzą Roberto Cavallego i relacjonowała rozdanie Oscarów dla telewizji E! Nie kibicowała jednak "Operacji Argo" wyprodukowanej przez George’a, ale "Django" Tarantino. Taka drobna złośliwość wobec ekspartnera...

Zdradzona Vanessa wyszła z cienia Johnny’ego

Kiedy wyszedł na jaw romans Johnny’ego Deppa (49) i biseksualnej aktorki Amber Heard (26), oczy całego świata zwróciły się na wieloletnią partnerkę gwiazdora - Vanessę Paradis (40). Porzuconą Francuzką zainteresowały się nie tylko kolorowe magazyny. Kilka tygodni po głośnym rozstaniu z niewiernym partnerem Paradis podpisała milionowy kontrakt z firmą odzieżową H&M. Nagrała też piosenkę z popularnym francuskim artystą Benjaminem Biolayem i występuje w filmach częściej niż kiedykolwiek w swojej karierze! A Johnny? Piękna Amber rzuciła go dla córki byłego premiera Francji, przez co dawny obiekt westchnień kobiet stał się... obiektem kpin.

Małgorzacie i Jackowi rozwód dodaje skrzydeł

Okazuje się, że nawet rozwód może przysporzyć popularności, i, co za tym idzie, propozycji pracy w show-biznesie. Decyzja Małgorzaty (35) i Jacka Rozenków (44) wywołała sensację, bo wcześniej uchodzili za niezwykle zgodne małżeństwo. Mimo że potrafili rozstać się z klasą, spekulacjom w mediach nie było więc końca. Zainteresowanie Rozenkami postanowili wykorzystać szefowie stacji telewizyjnych. I tak Jacek dołączył do ekipy "Pytania na śniadanie" TVP, a Małgosia jest już nie tylko Perfekcyjną Panią Domu, ale zasiada też w jury "Bitwy o dom" TVN. Plotkuje się nawet, że gwiazda jest nową kandydatką do prowadzenia "Dzień dobry TVN"!

Justyna Kasprzak, Iwona ZgliczyńskaShow

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy