Reklama

Ruby Rose walczyła z depresją

Gwiazda ma nadzieję, że jej walka z depresją zainspiruje innych.

Aktorka otworzyła się na temat swoich problemów i stanu psychicznego, mając nadzieję, że inni znając jej historię, będą potrafili zamienić złą energię w coś pozytywnego.

Wypowiadając się na temat jednego ze swoich starych wpisów na Twitterze, który został do niej nadesłany przez jednego z fanów, powiedziała E! News: - To było naprawdę mocne, kiedy dostałam tę wiadomość z powrotem, ponieważ to było coś, co napisałam trzy lata wcześniej, kiedy miałam głęboką depresję i uważałam, że nie dam rady żyć ani jednego dnia dłużej, a wręcz nie chciałam żyć ani jednego dnia dłużej.

Reklama

Więc, mój przekaz był po prostu taki, aby odnieść się do tego, jak dużo ludzi na świecie czuje się dokładnie w ten sam sposób i nie chce już żyć ani jednego dnia dłużej, lub nie potrafi dalej żyć, a tak naprawdę mogą być wtedy sekundy, minuty albo dni od wykorzystania swojego potencjału i rozwinięcia skrzydeł, osiągnięcia szczęścia i poczucia wolności. Po prostu dotarło do mnie, że takich ludzi musi być miliony. I takim osobom chciałam przekazać, żeby się trzymały, skupiały się na jednym konkretnym dniu, a wszystko minie i sytuacja się poprawi. Wiem, że to brzmi jak straszny banał, ale tak jest.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy