Reklama

Sara James pokazała mamę. Wyglądają jak siostry!

Sara James za pomocą mediów społecznościowych pokazuje, co u niej aktualnie słychać. Tym razem postanowiła opublikować ujęcie z mamą z okazji jej urodzin. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, a fani nie tylko składali życzenia, ale także zachwycali się urodą mamy Sary James.

Sara James urodziła się 10 czerwca 2008 roku. Jest zwyciężczynią IV edycji programu The Voice Kids. We wrześniu wygrała program "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021". 

To właśnie dzięki tej wygranej w 2021 roku reprezentowała Polskę w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Paryżu. Do zwycięstwa zabrakło jej zaledwie kilku punktów. Sara James zajęła drugie miejsce. 

W krótkim czasie Sara James zdobyła rzeszę fanów. Jej instagramowy profil śledzi już 180 tys. osób, dlatego też nic dziwnego, że piosenkarka chętnie dzieli się swoją codziennością z fanami. Nie mogło więc zabraknąć postu z okazji urodzin mamy. 

Reklama

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Sara James zdecydowała się pokazać kilka rodzinnych ujęć. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie uśmiechniętej mamy oraz ich wspólna fotografia. 

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin mamo! Jesteś moją ulubioną osobą na świecie. Dziękuję za wszystko" - napisała pod postem.

Fani piosenkarki od razu dołączyli do życzeń. Oprócz tego nie szczędzili miłych słów obu paniom. Zachwycali się urodą zarówno mamy, jak i córki. Pojawiły się nawet głosy, że wyglądają jak siostry. 

Czytaj więcej:

Rajskie wakacje Karoliny Pisarek. "Jestem oczarowana tym miejscem!"

Maryla Rodowicz na Sylwestrze 2021. Gdzie wystąpi królowa polskiej muzyki?

Agata Młynarska pochwaliła się kolacją wigilijną i synem

Zobacz także:


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy