Reklama

Reklama

Sara z "Rolnik szuka żony" zaręczyła się

Fani programu „Rolnik szuka żony” są raczej rozczarowani siódmym sezonem. Mało w nim i miłości i ekscytujących zwrotów akcji, których w poprzednich edycjach nie brakowało. Bohaterką jednej z afer była Sara – kandydatka Karola. Młoda kobieta właśnie się zaręczyła!

Karol z czwartej edycji na początku zrobił bardzo dobre wrażenie: wrażliwy i przystojny rolnik podbił serca telewidzów i bez problemu znalazł kandydatki, które były gotowe poznać go bliżej.

Wśród nich była właśnie Sara - przebojowa blondynka o pogodnym usposobieniu. Między nimi zaiskrzyło. Jednak w przededniu wyboru na gospodarstwie doszło do przykrego incydentu.

Nad ranem Sara (idąc z Karolem) przewróciła się, uderzyła w głowę i musiała pojechać na badania do szpitala. Wszystko zakończyło się szczęśliwie, ale pomiędzy Sarą i Karolem coś się popsuło. Kobieta zarzuciła mężczyźnie, że nie pojechał z nią do szpitala i zajmowali się nią obcy ludzie. Para rozstała się nazajutrz.

Reklama

Dziś niedoszła rolniczka jest w szczęśliwym związku, a na jej instagramowym profilu roi się od zdjęć z ukochanym.

Ostatnio mężczyzna oświadczył się, a Sara z radością przyjęła jego oświadczyny. W sieci pochwaliła się, sporych rozmiarów, pierścionkiem.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy