Reklama

Reklama

Seks nie był fantastyczny – McDermott o Tori Spelling

Nie zanosi się na to, żeby kryzys w małżeństwie Tori Spelling i Deana McDermotta miał zakończyć się happy endem. W reality show True Tori mąż aktorki ujawnił, że „Seks z Tori nie był fantastyczny”.

"Kochaliśmy się co 2 tygodnie. Trudno powiedzieć, że był to fantastyczny seks." - powiedział Dean McDermott. Stwierdził również, że brak satysfakcji w małżeńskim łóżku miał doprowadzić go do zdrady.

W wyemitowanym ostatnio fragmencie programu True Tori, małżeństwo z ośmioletnim stażem rozmawia z terapeutą, mającym pomóc im rozwiązać problemy w związku.  W rozmowie, ojciec czwórki dzieci wyznał, że jego apetyt na seks jest "nienasycony", a kiedy nadarzyła się okazja do romansu po prostu z niej skorzystał.  "To było jak ucieczka. Jak narkotyki, jak alkohol" - powiedział.

Reklama

"Mamy czwórkę dzieci więc w naszym życiu seksualnym były przypływy i odpływy, prawda?"- spytał żonę podczas sesji z terapeutą. Jej odpowiedź, że "mieli wspaniały związek i wspaniałe życie seksualne" najwyraźniej nie przypadła do gustu mężowi. McDermott skwitował wypowiedź Tori słowami: "Raz na dwa tygodnie? To ma być wspaniałe?!"

Az dziw bierze, że mając tak rozbieżne poglądy na szczęście w związku, Dean i Tori wytrzymali ze sobą aż 8 lat.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy