Reklama

Reklama

Sławomir i Kajra na wakacjach

Na cel swojej wakacyjnej podróży ulubiona para tysięcy Polaków wybrała ukochany Śląsk. Kajra i Sławomir w poszukiwaniu wrażeń postanowili popływać na motorówce. Czy to już kryzys wieku średniego?

Relaks na łódce

Po sukcesie piosenki "Weselny pyton" parze należy się porządny odpoczynek. Podobnie jak większość Polaków, Sławomir i Kajra postanowili spędzić urlop w Polsce. 

Podczas wakacyjnego wypadu wybrali się w rejs łódką motorową po Kanale Gliwickim. Kajra na Instagramie podzieliła się z fanami urlopowymi przygodami na Śląsku. 

Przyznała też, że być może to już czas na kryzys wieku średniego. Widać, że para pływając motorówką, bawi się świetnie! Cieszą się słońcem i piękną pogodą. Uwagę przykuwa również zachwycająca fryzura Kajry - takie wygodne i efektowne upięcie to hit lata!

Reklama

Wygodna i efektowna fryzura Kajry

Upięcie żony Sławomira jest bardzo wygodne i naturalne, a przy tym wygląda oszałamiająco. Dodatkowo Kajra eksponuje swoje celowe odrosty, które są bardzo modne w tym sezonie i wyjątkowo łatwe w utrzymaniu. 

To doskonały sposób na zmniejszenie częstotliwości wizyt u fryzjera. Uwagę przyciąga też rozwiana, bardzo twarzowa grzywka, która modeluje rysy twarzy, wyszczupla i odmładza. 

Wykonanie podobnej fryzury zajmie dosłownie chwilę, więc doskonale sprawdzi się ona podczas letnich wypadów. Dzięki spięciu włosów w wygodny koczek nie będą przeszkadzać podczas wakacyjnych przygód. 

Taka fryzura jest bardzo wygodna, a przy tym wygląda fantastycznie!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Magdalena Kajrowicz | wakacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy