Reklama

Reklama

​Ślub? Po latach smakuje lepiej!

Kilka dni temu plotkarskie serwisy zelektryzowała wieść o tym, że Katarzyna Nosowska i jej partner po 17 latach wspólnego życia zdecydowali się na ślub. Ale par które pobrały się po długim życiu w wolnym związku jest więcej. Rekordziści czekali ze ślubem nawet 40 lat!

Katarzyna Nosowska i Paweł Krawczyk

Reklama

"Po 17 latach, po przejściach" napisała Nosowska pod instagramowym zdjęciem, na którym pochwaliła się obrączką. Krawczyk to gitarzysta zespołu Hey, który dołączył do niego w 2001 roku. 

W tym samym czasie Nosowska związała się z Krawczykiem, jednak do tej pory do planów ślubnych odnosiła się raczej niechętnie. 

Kilka miesięcy temu wokalistka ujawniła, że jej ukochany zmaga się z uzależnieniem od alkoholu. "Jako osoba żyjąca z uzależnionym sama jestem tzw. osobą współuzależnioną. Ostatnio się z tego edukuję. Mój partner zachorował na raka duszy" - powiedziała w rozmowie z miesięcznikiem "Uroda życia".

Para wzięła ślub w Las Vegas. Podobno była to szalona i spontaniczna decyzja. Podczas uroczystości towarzyszył im Mikołaj, syn Nosowskiej ze związku z Adamem Krajewskim.

Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | śluby | śluby gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje