Reklama

Reklama

Sophie Turner o randkowym stresie

Sophie Turner nie wyobraża sobie spotykania się z kimś spoza branży rozrywkowej.

20-letnia aktorka, znana ze swojej roli w popularnym serialu TV 'Gra o Tron', była jak do tej pory tylko w jednej relacji z gitarzystą The Vamps Jamesem McVey i uważa, że łatwiej jest być z kimś, kto rozumie stres i obciążenie, jakie niesie sława.

Powiedziała: "Byłam jak dotąd tylko w jednym związku z kimś z branży i wydaje mi się, że jeśli spotykałabym się z kimś spoza niej, ta różnica utrudniałaby naszą relację, ponieważ po prostu dużo się podróżuje."

Sophie przyznała, że rozumie inne sławne osoby oraz że obawia się, że niektórzy mężczyźni interesują się nią tylko ze względu jej publiczny profil.

W rozmowie z gazetą Sunday Times powiedziała: "Nigdy tak naprawdę nie wiesz, czy ludzie lubią cię po prostu za bycie sobą. Ktoś kto był w takiej sytuacji na pewno wie o czym mówię. Z czasem znajduje się sposób, aby wiedzieć takie rzeczy."

Sophie wyjawiła także, że "rozśmiesza" ją, kiedy mężczyźni zachowują się, jakby ją znali, ponieważ wiedzą kim jest, pomimo, iż nigdy wcześniej jej nie spotkali.

Aktorka powiedziała: "Większość z nich wie kim jestem i nigdy nie wiadomo o co im chodzi. To trudne."

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy