Reklama

Reklama

Soszyńska: Jest bardzo duży odzew na mojego bloga

Dorota Soszyńska od dwóch lat prowadzi z córką bloga o tematyce lifestyle'owej. Przyznaje, że jest on dla niej nie tylko pasją, lecz także formą samorozwoju i poszerzenia horyzontów. Największą satysfakcję dają jej jednak pełne uznania listy od stałych czytelniczek.

Nasz Blog, prowadzony przez Dorotę i Nicole Soszyńskie,  dostępny jest na stronie dorotasoszynska.com. Według autorek już kilka dni po premierze w 2012 roku, miał prawie 180 tys. odwiedzających. Obecnie bloga odwiedza od 6 do 8 tysięcy internautów miesięcznie. Dorota i Nicole Soszyńskie dzielą się z czytelnikami swoimi opiniami o kosmetykach, nowościami ze świata mody, własnymi osiągnięciami zawodowymi, a nawet informacjami z życia prywatnego.

- Jest to wielka frajda, dlatego że dzięki temu obserwuję codzienną rzeczywistości i dzielę się tym z innymi. Poza tym wydaje mi się, że mamy dużo do powiedzenia. Od 33 lat zajmuję się właśnie kosmetykami, moja córka zajmuje się modą. Skoro więc jest tak duże zainteresowanie tym, to warto pewnie takie rzeczy robić - mówi Dorota Soszyńska.

Reklama

Dla Doroty Soszyńskiej prowadzenie bloga jest też formą poszerzania horyzontów i zdobywania wiedzy. Aby napisać tekst, musi bowiem przeczytać wiele artykułów na dany temat. Blog zmusza ją ponadto do pewnej systematyczność, którą Soszyńska bardzo ceni. Jak przyznaje, pasjonuje się fotografią, a aparat fotograficzny towarzyszy jej niemal cały dzień. Dzięki temu blog jest bogato ilustrowany własnoręcznie wykonanymi zdjęciami.

- Otaczający świat jest dla mnie wielką inspiracją do tworzenia nowych produktów, do tego, co robię w życiu, do kreowania swojego otoczenia. A poza tym myślę, że w przyszłości być może dla moich bliskich będzie to fantastyczna forma takiego żywego pamiętnika, do którego będą mogli sięgnąć i który będą mogli obejrzeć łącznie ze zdjęciami - mówi Dorota Soszyńska.

Bizneswoman przyznaje, że do stworzenia bloga zainspirowała ją praca. Chciała dzielić się z kobietami doświadczeniem swoim i swojej córki na rynku mody i kosmetyków. Cieszy ją pozytywny odbiór bloga, zwłaszcza pełne uznania listy od stałych czytelników.

- Jeżeli ludzie jeszcze chętnie to czytają, oglądają, a dostaję takie e-maile, jest to bardzo budujące. Nie tak dawno pewna dziewczyna napisała, że codziennie zaczyna dzień od oglądania mojego bloga, bo jest on piękny i ją inspiruje, bo wszystko o czym piszę, jest piękne. I ją to po prostu świetnie nastraja każdego dnia. Jak czytam takie rzeczy od ludzi, to tym bardziej wydaje mi się, że to, co robię, ma sens - mówi Dorota Soszyńska.

Newseria Lifestyle

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje