Reklama

Stella McCartney żegna Vivienne Westwood! "Boże chroń Westwood"

Nie żyje Vivienne Westwood - legendarna, brytyjska projektantka mody, która wywarła ogromny wpływ na współczesną modę punk i nowej fali. 81-letnią artystkę postanowiła pożegnać koleżanka po fachu, Stella McCartney publikując na Instagramie wzruszający post.

Informacja o śmierci Vivienne Westwood pojawiła się wczoraj wieczorem na jej oficjalnym koncie na Instagramie. We wpisie poinformowano, że wyjątkowo uzdolniona projektantka zmarła "spokojnie i otoczona rodziną, w Clapham w południowym Londynie". 

- napisano w poście. 

Dziś kultową już projektantkę mody postanowiła pożegnać Stella McCartney - brytyjska projektantka mody i kostiumografka, córka Paula McCartneya i Lindy Eastman.

Zobacz również: Oni odeszli od nas w 2022 roku. Będziemy tęsknić

Reklama

Vivienne Westwood nie żyje! Tak pożegnała ją Stella McCartney

Stella McCartney opublikowała kilka zdjęć Vivienne Westwood, podzieliła się także swoją własną fotką z projektantką. Córka Paula McCartneya zamieściła również wzruszający post:

- napisała. 

W dalszej części postu Stella McCartney przypomniała, że to właśnie Vivienne wstrząsnęła branżą mody aż "do jej rdzenia".  Nie zatrzymywała się, zawsze parła do przodu i chętnie zadawała niewygodne pytania. Chciała ulepszyć modę. 

- dodała w tym wzruszającym pożegnaniu. 

Zobacz również:

Ewa Minge żegna Vivienne WestwoodINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Stella McCartney | Vivienne Westwood | moda | projektantka mody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy