Sylwia Przybysz komentuje plotki o kolejnej ciąży. Stanowcza reakcja

Sylwia Przybysz niedawno wzięła ślub ze swoim partnerem Janem Dąbrowskim. Para influencerów ma już dwójkę dzieci, a pojawiły się plotki, że mogą spodziewać się kolejnego. Kobieta odniosła się do tych spekulacji.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od niedawna są małżeństwem
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od niedawna są małżeństwemTRICOLORS/East News

Sylwia Przybysz w kolejnej ciąży?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to para influencerów, która jest razem już od kilku lat, a dwa tygodnie temu odbył się ich ślub oraz wesele. Młode małżeństwo doczekało się już dwójki dzieci, jednak pojawiły się spekulacje, że może oczekują już na kolejne.

Ostatnio kobieta dodała na TikToka krótki filmik, na którym widać, jak para najpierw przytula się, a następnie Dąbrowski podnosi swoją żonę. Na koniec małżeństwo całuje się. Właśnie ten klip skłonił fanów do podejrzeń, czy Przybysz nie jest przypadkiem w ciąży.

Stanowcza reakcja Sylwii Przybysz

Sama zainteresowana stanowczo zareagowała na takie sugestie i napisała, co o nich myśli na swojej instagramowej relacji:

Dziewczyny, to serio jest nie na miejscu. Urodziłam dwójkę dzieci i mam prawo mieć większy brzuszek. Po ciąży nie zawsze wszystko magicznie znika. Nie wyobrażam sobie napisać takiego komentarza do kogokolwiek i doszukiwać się ciąży, której nie ma

Przybysz przyznała, że najbardziej rozbawiła ją sugestia, że filmik przedstawia moment wyznania mężowi rzekomej ciąży.

Powiem więcej, uważam, że dodatkowe kilogramy widać tak mniej więcej od trzech lat, od momentu, kiedy zaszłam w pierwszą ciążę, bo są one ze mną od tego momentu, ale serio nie musicie mi ich wytykać, nazywając je kolejną ciążą, to turbo niemiłe
dodała Przybysz

***

Zobacz również:

"Wydarzenia": Onkolog rzucił wszystko i wyjechał na Podlasie. Pierwsze takie hospicjum w regioniePolsat News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas