Szczęście w Nowym Jorku

Alicja zamieszkała z małym Henrym w Nowym Jorku. Gra tu główną rolę w filmie... Spike'a Lee! Jest szczęśliwa, ale bardzo tęskni za Colinem.

Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-CuruśGetty Images/Flash Press Media
fot. Andreas Szilagyi
MWMedia

Producenci filmu zadbali o to, by aktorka mogła łączyć pracę z opieką nad dzieckiem. Ponieważ Colin Farrell (34) w tym czasie pracuje w Kalifornii, nie może zająć się dzieckiem. Alicji pomaga więc meksykańska niania. W przerwach między zdjęciami dumna mama spaceruje z synkiem po nowojorskim Central Parku. Można tu spotkać Katie Holmes z Suri, Britney Spears z synami, a nawet Angelinę Jolie z jej szóstką dzieci. Alicja i mały Henry również świetnie się tu czują. Choć kiedyś to miasto pokazało jej swoje mniej przyjazne oblicze...

fot. Andreas Szilagyi
MWMedia
Miłość Alicji i Collina narodziła się na planie filmowym
Getty Images/Flash Press Media
Getty Images/Flash Press Media

Colin okazał się fantastycznym ojcem i partnerem. Pod wpływem Alicji bardzo się zmienił. "Zdarzało mi się nie trzeźwieć przez tydzień. Teraz już się nie upijam i wszystko pamiętam. Bardzo podoba mi się takie życie" - mówił niedawno w wywiadzie. Miesiąc przed narodzinami Henry'ego wziął wolne. "Chciałem pomóc Alicji i być świadkiem najważniejszych chwil w życiu synka. W sumie mój urlop trwał osiem miesięcy. Nie żałuję ani chwili spędzonej z rodziną" - mówił w telewizyjnym show.

Getty Images/Flash Press Media

Czy, jak twierdzą niektórzy, załatwia role Alicji? "Bzdura!" - mówi SHOW młody aktor mieszkający w Los Angeles i znający tamtejsze realia. "Dla reżysera i producenta to, z kim jest Alicja, nie ma znaczenia. Jeżeli wygrywa casting, to po prostu była najlepsza".

Głośno było o tym, że Alicja i Colin kupują ziemię pod Krakowem, by zamieszkać bliżej rodziców aktorki. Ale ta informacja się nie potwierdziła. Para chce wychować syna w Kalifornii. I... planuje kolejne dziecko. "Chciałbym mieć córeczkę" - mówi Colin. Jak Alicji udało się ujarzmić niegrzecznego chłopca Hollywood, nie wie nikt. Wiadomo, że cała trójka jest bardzo szczęśliwa. Choć czasem - tak jak teraz - muszą na kilka tygodni się rozstać. Wtedy tęsknią.

Joanna Łazarz

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Czytaj więcej w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 30 sierpnia.

Show
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas