Tak Demi Rose świętowała urodziny. 28-latka pokazała gorące zdjęcia

Demi Rose ostatnio zniknęła na chwilę z mediów społecznościowych, co nieco zmartwiło jej fanów. Powodem okazały się... urodziny gwiazdy. Demi Rose postanowiła nieco dłużej świętować swój wyjątkowy czas w gronie najbliższych. Na jej profilu w mediach społecznościowych w końcu pojawiły się zdjęcia z wyjątkowej imprezy, na której Demi zachwycała strojem.

Demi Rose
Demi RoseBACKGRIDEast News

Sukces Demi Rose. Grono jej fanów wciąż się powiększa

Demi Rose to ulubienica brytyjskich tabloidów, która zdobyła sławę dzięki swoim mediom społecznościowym. Piękna Brytyjka o kolumbijskich korzeniach może pochwalić się nietuzinkową urodą i kształtami, których może pozazdrościć jej sama Kim Kardashian. 

Demi Rose zasłynęła wyjątkowo gorącymi zdjęciami, lecz nie są to tylko i wyłącznie zdjęcia w bikini, czy skąpej bieliźnie. Demi Rose dba o to, by zdjęcia były robione w najrozmaitszych zakątkach świata, a bikini, czy bielizna stanowi jedynie bazę zdjęcia.

Misterne dodatki, a niekiedy całe kostiumy, barwne scenografie i oczywiście piękno Demi Rose - to jest to, co przyciąga do gwiazdy rzesze fanów.

Obecnie modelkę w mediach społecznościowych obserwuje 20 milionów internautów, a Demi Rose nie osiada na laurach. Ostatnio jednak zwolniła tempo i zniknęła na chwilę z przestrzeni medialnej. Takie przerwy w pracy rzadko zdarzają się pracowitej gwieździe.

Okazało się jednak, że miała ona ku temu wyjątkowy powód.

Demi Rose miała powód do świętowania. W mediach pojawiły się wyjątkowe zdjęcia

Demi Rose 27 marca 2023 roku obchodziła 28. urodziny. To zawsze wyjątkowy dla gwiazdy moment i stara się go celebrować w towarzystwie najbliższych przyjaciół.

Są oni dla modelki niezwykle ważni, gdyż w młodym wieku Demi Rose straciła oboje rodziców. W październiku 2018 r. pożegnała ojca. Barrie Mawby cierpiał na raka. Niestety kilka miesięcy później w 2019 roku odeszła mama Demi Rose, Christine Mawby.

Od tego momentu gwiazda stara się otaczać bliskimi znajomymi i choć jej życie można podglądać właśnie w mediach społecznościowych, to rzadko kiedy pokazuje ona tam bliskie jej osoby.

Tym razem jednak zrobiła mały wyjątek i to z ważnego powodu. Gwiazda świętowała swoje 28. urodziny i zorganizowała z tej okazji przyjęcie w swojej willi na Ibizie. Podczas przyjęcia wystąpiła niczym bogini w złotym gorsecie i w nakryciu głowy, które przypominało złocistą aureolę.

"Miałam najbardziej niebiański dzień w życiu. Jestem bardzo wdzięczna za osobę, którą się stałam, za całą miłość i wsparcie w moim życiu" - napisała Demi Rose pod zdjęciami z przyjęcia urodzinowego.

Każdego roku Demi Rose stara się w wyjątkowy sposób celebrować ten wyjątkowy dzień i tym razem nie było inaczej!

Kobiecość, o której się nie mówi. "Kobieta z książkami". Aga Szynal - odcinek 6INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas