Reklama

Reklama

Tamara Arciuch zaszalała z fryzurą! Trudno oderwać od niej wzrok

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowki, którzy na co dzień niechętnie chwalą się szczegółami życia prywatnego, tym razem postanowili zrobić wyjątek. Aktor opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji, na które wybrał się wraz z ukochaną. Od aktorki trudno oderwać wzrok. Wszystko za sprawą nowej fryzury. Tamara Arciuch zaszalała!

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski mocno dbają o swoją prywatność. Na ich profilach w mediach społecznościowych na próżno szukać kadrów, przedstawiających ich codzienność. Zazwyczaj są to fotografie, związane z życiem zawodowym pary. Niekiedy zdarza im się jednak opublikować zdjęcie, które zdradza rąbka tajemnicy. Tym razem aktor pochwalił się kadrami z wakacji. Uwagę przyciąga jeden szczegół.

Nowa fryzura Tamary Arciuch. Wygląda fantastycznie!

Na instagramowym profilu Bartka Kasprzykowskiego pojawiło się właśnie kilka zdjęć z egzotycznego wypadu pary. Uśmiechnięci i opaleni aktorzy wydają się być niezwykle szczęśliwi. Gdzie się wybrali? Tego niestety nie zdradzili. Jak jednak wynika z domysłów fanów, mogą bawić się na Dominikanie.

Reklama

Uwagę na zdjęciach przyciąga jednak jeden szczegół. To fryzura Tamary Arciuch, którą można bez przeszkód nazwać szaloną i piękną jednocześnie. Na naturalnych włosach zaplecione zostały długie blond warkoczyki. Czy to sprawka lokalnej mieszkanki? Tego możemy się jedynie domyślać. Wiemy jednak na pewno, że aktorka w nowej fryzurze wygląda fantastycznie!

Egzotyczne wakacje Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego

"Raj jest tam, gdzie ci, których kocham. Prawda?" - brzmi podpis pod zdjęciem. Zachwytu nie kryją fani, którzy w komentarzach przyznają rację aktorowi. "Wyglądacie razem tak pięknie... Miło popatrzeć", "Jesteście mega. Tak trzymać" - piszą.

Halina Mlynkova pokazała nowe zdjęcie syna. "Kilka kilogramów niebywałego szczęścia!"
Sylwia Grzeszczak pozuje w najmodniejszym kolorze 2022 roku
Zielińska żegna stary rok. "Smutek na sercu odbił pieczątkę"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje