Thylane Blondeau - najpiękniejsza twarz 2018 roku

Kończy rok w dobrym stylu. Thylane Blondeau, została uznana za "najpiękniejszą twarz 2018" na liście TC Candler, który przeprowadza coroczny ranking o nazwie "Najpiękniejsza twarz roku". Drugie miejsce zajęła Tajwanka Chou Tzu-yu.

Thylane Blondeau - najpiękniejsza twarz 2018 roku
Thylane Blondeau - najpiękniejsza twarz 2018 rokuEast News

17-latka pojawia się na szczycie podium w gronie 100 osobowości, wśród których były również Emilia Clarke, Emma Watson i Jourdan Dunn.

Jej znak rozpoznawczy? Lazurowe oczy, soczyste usta i nadąsana mina. To córka Veroniki Loubry i Patricka Blondeau, która została zauważona już w dzieciństwie. Jako czterolatka była modelką u najlepszych projektantów, takich jak Jean Paul Gaultier.

Trafiła na okładki czasopism, z jej udziałem odbywały się sesje fotograficzne i kampanie reklamowe. Jako 10-letnia dziewczynka wystąpiła w kontrowersyjnej sesji Sharifa Hamzy dla francuskiego "Vogue'a". Zdjęcia, na których jest wystylizowana na dorosłą kobietę, wywołały wielka dyskusję w mediach i falę oburzenia.

W czasach, gdy jej zdjęcia błyskawicznie podbijają internet, szybko zostaje nazwana "najpiękniejszą małą dziewczynką świata". Rosnąca sława dziewczynki sprawiła również, że zaistniała na dużym ekranie i zagrała postać Gabrielle w filmie "Bella i Sebastian 2".

W roku 2017, w dniu, w którym skończyła 16 lat, stała się najmłodszą pięknością L'Or,al Paris i została twarzą legendarnych perfum Lolita Lempicka. Uwielbiana przez fotoreporterów, ma także liczne grono fanów - ma ponad 2 miliony subskrybentów na Instagramie. (PAP Life)

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas