Reklama

Reklama

Tom Cruise sprzedaje posiadłość za 59 milionów dolarów

Były mąż Katie Holmes chce się pozbyć luksusowego domu. Jak donoszą zagraniczne tabloidy, Tom Cruise wystawił na sprzedaż willę, za którą chce dostać… 59 milionów dolarów.

To będzie Mission Impossible w kategorii "nieruchomości". Tom Cruise próbuje sprzedać swój luksusowy dom w Kolorado. O ile chętnych do zamieszkania w posiadłości, którą sprzedaje Cruise zapewne nie brakuje, o tyle tych, którzy za owo lokum byliby skłonni zapłacić 59 milionów dolarów, trudniej już będzie znaleźć.

Reklama

Takiej właśnie kwoty życzy sobie aktor za willę, w której mieści się m.in.: sześć sypialni, tyleż łazienek, biblioteka i siłownia. Na terenie posiadłości znajduje się również domek dla gości, lodowisko do gry w hokeja, kort tenisowy i boisko do koszykówki. Dodatkowym bonusem jest wspaniały widok na góry, roztaczający się z okien willi.

Choć Cruise remontował i urządzał rezydencję przez długie lata, nie miał niestety czasu, by w niej mieszkać lub do niej jeździć. Właśnie ten brak czasu na "cieszenie się domem"  stał się głównym powodem wystawienia nieruchomości na sprzedaż.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje