Reklama

Reklama

Tom Holland bał się pracy z Robertem Downeyem Jr.

19-letni aktor, który zadebiutował w serii Marvel jako Spider-Man w filmie pt. "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", przyznał, że początkowo bał się pracować z 51-letnim aktorem. Okazało się jednak, że jego obawy były bezpodstawne, ponieważ Robert przywitał go na planie z otwartymi ramionami.

Podczas brytyjskiej premiery filmu "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", która odbyła się we wtorek wieczorem (26.04.2016), powiedział: - On jest wspaniały. Robert Downey Jr. Jest niesamowity. Poznałem go podczas mojego debiutu na dużym ekranie i początkowo bałem się z nim pracować. Ale gdy poznałem go bliżej okazało się, że jest twardo stąpającym po ziemi i wyluzowanym facetem.

- Dobrze się dogadywaliśmy i dobrze nam się razem pracowało. Bardzo się cieszę, że dostałem taką szansę.

Tom przyznał, że nadal nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło i twierdzi, że wystąpienie na czerwonym dywanie w rodzinnym Londynie jest spełnieniem jego marzeń.

Dodał: - To szaleństwo. Właśnie w tym mieście kupuję moje ubrania, a teraz jestem na czerwonym dywanie na premierze filmu. Nigdy nawet nie marzyłem o czymś takim. Jestem niezmiernie szczęśliwy.

- Oczywiście, początki były stresujące, ale ekipa przywitała mnie z otwartymi ramionami i natychmiast poczułem się jak w domu. Poczułem, że jestem częścią czegoś naprawdę niesamowitego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje