Reklama

Reklama

Tomasz Karolak: Znów gotowy na miłość!

Miał być huczny ślub z Violą Kołakowską, matką jego dwójki dzieci. Tymczasem ona odeszła, a on próbuje ułożyć sobie życie.

Kobietom trudno było mu się oprzeć. Ma 191 cm wzrostu, wysportowaną sylwetkę i fantastycznie opanowaną sztukę flirtu. Typ romantyka i buntownika, który od zawsze najlepiej czuł się w ciężkich butach oraz skórzanej kurtce. Jego ciało zdobi aż 10 tatuaży, a ostatni - pod łokciem prawej ręki - to wizerunek Matki Boskiej.

Lubi szybkie samochody, egzotyczne podróże w nieznane, długie nocne rozmowy o życiu, o tym co cieszy i boli, o poszukiwaniu sensu istnienia. Tomasz Karolak (46) wiele lat żył chwilą, a emocje determinowały jego wybory. A gdy wreszcie chciał się ustatkować przy wieloletniej partnerce Violi Kołakowskiej (40), która urodziła mu dwoje dzieci, to ona odeszła od niego.

Reklama

Wychowywany przez matkę, bo ojciec, zawodowy żołnierz, z reguły był w pracy, nie miał problemów ze znalezieniem wspólnego języka z płcią przeciwną. Gdy w liceum zapisał się do kółka teatralnego, każda dziewczyna chciała z nim grać. Młody Tomasz imponował lekko "łajdackim" charakterem, a jednocześnie bardzo ciepłym, czułym głosem. Twarz dorosłego faceta, a serce jak u nastolatka.

Gdy w 1996 roku za czwartym podejściem zdał do szkoły aktorskiej w Krakowie, rozpoczęło się jego szalone krakowskie życie. To wtedy poznał młodszą o trzy lata Ilonę Ostrowską (43), równie temperamentną jak on. O ich romansie niewiele wiadomo. Spotkali się przypadkiem na jakiejś imprezie. Ona mieszkała jednak we Wrocławiu. - Niesiony skrzydłami miłości, potrafiłem pokonać ten dystans w 3,5 godziny - wyznał kiedyś aktor. Ale związek na odległość nie wytrzymał próby. - Pewnego dnia zastałem w swoim domu mężczyznę. Nie większego czy silniejszego, ale takiego, co zawsze był na miejscu - opowiadał kilka lat temu.

Na kolejną miłość długo nie czekał. Na horyzoncie pojawiła się bowiem młodziutka Magdalena Boczarska (39). Jej rodzice rozeszli się. Mama, z zawodu pielęgniarka, wyjechała do pracy za granicę. Ona została sama, w Tomaszu znalazła wielkie oparcie. Byli do siebie podobni. Żyli szybko, bez zobowiązań, kochali ekstremalne sporty, szalone wyprawy. Wkrótce zamieszkali razem w Warszawie i wspierali wzajemnie w zawodowych potyczkach.

Początek XXI wieku to wybuch jego popularności. Aktor dostał angaż w serialu "Kryminalni", posypały się kolejne role. Nagły przypływ gotówki, poczucie bycia kimś wyjątkowym sprawiły, że chętnie bywał na salonach i prowadził rozrywkowe życie. W 2006 r. na planie serialu poznał początkującą modelkę, Violę Kołakowską (40). Będąc jeszcze z Magdaleną Boczarską, zaczął romansować.

Miłosne wzloty i upadki , które komplikują życie

Wkrótce okazało się, że pani Viola jest w ciąży. Ta wiadomość zaskoczyła aktora i mocno skomplikowała jego uczuciowe życie. Próbował ratować związek z Magdaleną Boczarską, z którą był zaręczony i planował ślub. Ale ona nie potrafiła mu wybaczyć. Nawet dziś, gdy czas zagoił ranę, a aktorka od czasu do czasu realizuje projekt w jego teatrze, przeszłość boli. - Moja babcia mówiła, że facet musi być ciut ładniejszy od diabła - wypaliła kilka lat temu publicznie, odpowiadając na pytanie o związek z Tomaszem Karolakiem.

Podobno aktor próbował wrócić do byłej ukochanej, ale nigdy mu się to nie udało. Chcąc nie chcąc, narodziny córki Lenki zapoczątkowały kolejny etap jego życia. Niezbyt udany. Zauroczenie Violą Kołakowską szybko minęło. Pan Tomasz nie zamieszkał z nią, nie chciał się żenić. Od statecznego, rodzinnego życia wciąż wolał swój kawalerski stan, brak zobowiązań. Trudno było umówić się z nim na wspólny obiad czy spacer. Raz przyjeżdżał, raz dzwonił, że coś mu wypadło, innym razem przepadał jak kamień w wodę. Opowiadał, że z Violą nie kłócą się tylko w kwestii dziecka. A o tym czy jest w związku z ukochaną, czy nie opowiadał wymijająco. Wciąż szukał jednak miłości.

W 2010 r. przyszła kolejna fascynacja. Na planie serialu "39 i pół" Tomasz Karolak spotkał 20-letnią wówczas Magdalenę Lamparską (30). Zaiskrzyło. Paparazzi przyłapali ich na nocnej randce. Dziś i ona i on rzadko o tym wspominają. Romans zakończył się szybko. Jakże wielkim zaskoczeniem była w 2012 r. wiadomość, że Tomasz Karolak wrócił do Violi Kołakowskiej i para spodziewa się dziecka! Oboje tego nie komentowali. Ale na porodówkę panią Violę wiozła podobno przyjaciółka, bo doszło do kłótni między kochankami.

Posiadanie dwójki dzieci, Leny (11) i Leona (5), jednak spowolniło życie aktora. Przyszła myśl o stabilizacji, a nawet o ślubie. W 2016 r. pan Tomasz na scenie swojego teatru IMKA oświadczył się partnerce. Miał być ślub, tymczasem rok później... Viola Kołakowska odeszła od niego.

Aktor niedawno wyznał: - Pojawiła się we mnie dojrzałość i uważność. Wierzę, że los kieruje nas na pewne drogi po to, aby coś przepracować. Wreszcie zaczynam patrzeć w głąb siebie, analizować, kim jestem, co robię, co to jest w ogóle miłość. Twierdzi, że jego serce jest zajęte, ale nie zdradza przez kogo. - Mam świadomość, że mój mocny charakter i osobowość mogą przytłaczać, ale pracuję nad tym - dodał z rozbrajającą szczerością.

Relaks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy