Tori Spelling imprezuje na jachcie. Wrócił jej dobry humor?

Tori Spelling, gwiazda kultowego serialu "Beverly Hills 90210" nie ma ostatnio najlepszej passy. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją, jak krążyła autem po Calabasas i wyglądała co najmniej niekorzystnie, a od jakiegoś czasu nie milkną także plotki o kolejnych małżeńskich problemach gwiazdy.

Tori Spelling nie ma ostatnio najlepszej passy
Tori Spelling nie ma ostatnio najlepszej passyLP/Coleman RaynerEast News

Życiorys Tori Spelling to gotowy materiał na niezły film. Urodzona w bogatej rodzinie producenta filmowego Aarona Spellinga, Tori nie musiała martwić się o swoją przyszłość. Już jako dziecko pojawiała się w takich produkcjach jak "Statek miłości", "Byle do dzwonka" czy "Fantastyczna wyspa", a w 1990 roku zadebiutowała na planie kultowego "Beverly Hills 90210" i grała w tym serialu przez kolejne dziesięć lat.

Tori Spelling pozuje na jachcie z przyjaciółkami. Wraca do formy?

Ostatnie niekorzystne zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły jej fanów, ale na Instagramie Tori pojawiły się nowe fotki, na których prezentuje się już zdecydowanie lepiej. Gwiazda "Beverly Hills 90210" wzięła udział w imprezie zorganizowanej przez serwis streamingowy PEACOCK, który zaprosił ją na pokład interaktywnego jachtu. Aktorka imprezowała u boku dwóch przyjaciółek i pozowała w kapitańskiej czapce, krótkich skórzanych szortach i podkolanówkach, do których dobrała sandałki na obcasie. 

Wszystko wskazuje więc na to, że Tori czuje się już lepiej i chwilowo nie opuszcza jej dobry humor. Jak podoba wam się w tej wersji?

Julia Wieniawa otwarcie o scenach łóżkowychNewseria Lifestyle/informacja prasowa

***
Zobacz również:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas