Trzydziestolatki

Początek 2011 roku zaczynamy pochwałą gwiazd, które hołdują zasadzie: im prościej, tym lepiej! Ganimy te, które nie znają umiaru.

Tylko talia!


Edyta Olszówka (39) postawiła na kreację marki La Mania i mocne akcenty w postaci dodatków: pięknej bransolety i szpilek z paseczkiem wokół szczupłych kostek.

Czerwony czar


Joanna Orleańska (36) wybrała czerwoną bluzkę od Gosi Baczyńskiej, czarne spodnie cygaretki i piękne szpilki Kirkwooda. Kreację zdobią związane poły bluzki.

Decydujące dodatki


Małgorzata Socha (30) wie, że prosta sukienka La Manii dobrze wygląda w zestawieniu z wyrazistymi dodatkami: niebieską torebką Coccinelle i masywnymi botkami United Nude.

Przykre prześwity


Agnieszka Włodarczyk (30) nie wstydzi się swojego stanika! A powinna! Podobnie jak tandetnego koronkowego topu. Nawet puzderko od McQueena w tym przypadku nie pomogło.

Fatalne fiolety


Natalia Kukulska (34) chciała pokazać, że lubi styl McQueena. Niestety, ta kreacja nieudolnie naśladuje mistrza. Wściekle kolorowe rajstopy i tasiemki wokół kostki uzupełniają straszną całość.

Szpetne szpary


Monika Richardson (38) włożyła na sukienkę... rękawy i golf. Reszta gdzieś się jej zapodziała. Ale to nie koniec! Dzieło wieńczą kozaki z frędzlami... Brr !

Reklama

Wojciech Grzybała

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 3 stycznia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje