Reklama

Reklama

Uczestniczka "Top Model" pokazuje biust na ściance

Jagoda Judzińska zdecydowanie należy do osób, które lubią zwracać na siebie uwagę. Dziewczyna najpierw wzięła udział w „Kuchennych Rewolucjach”, by potem zawalczyć o tytuł „Top Model”.

Przebojowa blondynka dała się zapamiętać widzom, jednak nie zrobiła większej kariery. Największą przeszkodą był w jej przypadku wzrost.

Już w "Top Model" dziewczyna opowiadała o swoich zmaganiach z bielactwem. Walkę z chorobą także podjęła... na oczach kamer. Ale to nie wszystko!

Judzińska postanowiła zaprezentować widzom swój talent wokalny i pojawiła się na przesłuchaniach do reaktywowanego po latach "Idola". Niestety, i tam szybko pokonali ją konkurenci.

Jednak Jagoda wciąż od czasu do czasu romansuje z show-biznesem. Na swoim Instagramie (gdzie obserwuje ją 39,3 tys. użytkowników) chętnie zamieszcza odważne fotki. Bywa też na branżowych imprezach, a ostatnio mogliśmy zobaczyć ją na Jubileuszowej Gali MMA.

Reklama

Judzińska wie doskonale, jak przyciągnąć uwagę fotoreporterów. I tym razem nie zawiodła, zakładając kombinezon z bardzo głębokim dekoltem.

Kreacja odsłoniła niemal cały biust celebrytki. Judzińska zrezygnowała oczywiście z bielizny, by pokazać jeszcze więcej ciała. Do odważnej kreacji dobrała szpilki, a oryginalną urodę podkreśliła makijażem utrzymanym w jasnej tonacji.

Myślicie, że o Jagodę upomni się jeszcze jakaś stacja telewizyjna?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jagoda Judzińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL