Ujawniono nowe fakty. Tak Kate Middleton przygotowywała się do roli księżnej

Kate Middleton nim została żoną księcia Williama, uczestniczyła w specjalnych lekcjach, które miały pomóc jej stać się bardziej dystyngowaną. Eksperci będący blisko rodziny królewskiej donoszą, że przyszła księżne Cambridge sama wpadła na pomysł odbywania zajęć.

 Kate Middleton poślubiła księcia Williama w 2011 roku, jednak do roli jego żony przygotowywała się już wcześniej
Kate Middleton poślubiła księcia Williama w 2011 roku, jednak do roli jego żony przygotowywała się już wcześniejPeter MacdiarmidGetty Images

Kate Middleton została żoną księcia Williama w 2011 roku. Jej ślub z wnukiem Elżbiety II śledziły milion widzów na całym świecie. Księżną Cambridge od tego czasu wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i opinii publicznej. Kate Middleton perfekcyjnie pełni rolę reprezentantki rodziny królewskiej. I jak twierdzą niektórzy komentatorzy, to od niej zależy przyszłość brytyjskiej monarchii. Księżna najwyraźniej zdawała sobie sprawę z obowiązków, jakie przyjmie na siebie, wychodząc za mąż za Williama, bo już przed ślubem przygotowywała się do roli członka rodziny królewskiej.

Kate Middleton i książę William na nartach w Szwajcarii w 2008 r.
Kate Middleton i książę William na nartach w Szwajcarii w 2008 r. Indigo/Getty ImagesGetty Images


Będący blisko dworu dziennikarz i komentator Duncan Larcombe w wywiadzie dla “Ok! Magazine" zdradził, że Kate Middleton przed ślubem uczęszczała na lekcje wymowy, by brzmieć bardziej “królewsko". Dziennikarz rozmawiał z nią po raz pierwszy w 2005 roku, gdy była na nartach z książętami Williamem, Harrym oraz Karolem w Szwajcarii — już wówczas bardzo ładnie się wyrażała. Zdaniem Duncan Larcombe akcent oraz ostrożność, z jaką Kate się wypowiada i wymawia poszczególne wyrazy, choć są efektem szkolenia, to aktualnie stały się jej naturalnym sposobem mówienia i doskonale pasują do przyszłej królowej.

Dziennikarz podkreśla, że:

“Kate jest perfekcjonistką, zwraca uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół. Dlatego dokładnie wie, jakie strój włożyć, by wysyłać właściwe sygnały i by ubiór był odpowiedni do okazji. Jest elegancka, kiedy musi być i wygląda jak mamusia, gdy jest to wymagane. Przy tak ogromnej dbałości o szczegóły, czy możemy ją winić, że przykłada także dużą wagę do sposobu, w jaki przekazuje, to co ma do powiedzenia?"

Kate Middleton nigdy nie zaprzeczyła informacji, że uczestniczyła w lekcjach dykcji. Niezależnie od tego, czy jej sposób wypowiadania się jest wyuczony, czy naturalny, należy przyznać księżnej Cambridge, że wysławia się ona niezwykle elegancko, jak przystało na przyszłą królową.

Księżna Kate jest zawsze ubrana odpowiednio do okazji
Księżna Kate jest zawsze ubrana odpowiednio do okazjiAndy Commins - WPA Pool/Getty ImagesGetty Images

***

Zobacz także:

Szkoły stylu uczą elegancji i klasy Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas