Reklama

Reklama

Ekspert nie ma wątpliwości: Przyszłość monarchii leży w rękach Kate Middleton

Ekspert twierdzi, że to od Kate Middleton zależeć będą dalsze losy rodziny królewskiej. To ogromne wyróżnienie, ale również odpowiedzialność, która spocznie na jej barkach.

Księżna Kate to kluczowa postać dla przyszłości Windsorów

Patrick Jephson uznał Kate Middleton za: “kluczową postać, która otworzy i ukształtuje nowy rozdział w historii rodziny królewskiej". Takie postrzeganie roli Księżnej Cambridge to z jednej strony duże wyróżnienie dla niej, z drugiej jednak — ogromna presja. Ekspertyzy Jephsona w kwestii wizerunku rodziny królewskiej sprawdziły się już niejednokrotnie. Dziennikarz i konsultant dobrze zdaje sobie sprawę i docenia rolę, jaką w rodzinie królewskiej pełnić mogą małżonkowie Windsorów. Patrick Jephson był szefem sztabu teściowej Kate — Księżnej Diany. Doradzał jej w kwestii wizerunku i był odpowiedzialny za organizację całego jej publicznego, a w dużej mierze także prywatnego życia.

Reklama

Na skandal księcia Andrzej pomóc może tylko rozważna Kate

Ekspert zwraca uwagę, że ostatni skandal z księciem Andrzejem mocno nadszarpnął wizerunek rodziny królewskiej. Szerzej o całej sprawie pisaliśmy kilka dni temu, donosząc, że syn Elżbiety II stanie przed sądem. Proces dopiero ma się rozpocząć, toteż sprawa będzie się jeszcze ciągnąć, szargając tym wizerunek brytyjskiej monarchii. Patrick Jephson twierdzi, że w takim momencie bardzo potrzebna jest stonowana, konwencjonalna i uspokajająca nastroje osobowość. Jego zdaniem: “Catherine jest właśnie tym, czego potrzebują te niespokojne dla królewskiej rodziny czasy — nie jest przesadą stwierdzenie, że przyszłość Windsorów leży w jej rękach".

***

Zobacz także:

Książę Andrzej zrezygnował z tytułów. W sądzie odpowie jako osoba prywatna

Książę Andrzej: Największy skandalista w rodzinie królewskiej

Księżna Kate świętuje 40. urodziny. Ma powody do radości!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | księżna Cambridge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy