Reklama

Reklama

Księżna Kate zaskoczyła dzieci! W tej roli jeszcze jej nie widzieliście!

Księżna Kate odkąd weszła do rodziny królewskiej bardzo angażuje się w działalność charytatywną. Od dłuższego czasu wraz z księciem Williamem działa na rzecz zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Tym razem postanowiła zaangażować się w walkę z dziecięcymi lękami w dość nietypowy sposób.

Księżna Kate w nietypowej roli

Księżna Kate uwielbia dzieci. Pokazywała to, nim sama została mamą. Teraz gdy od 8 lat jej życie wypełnia macierzyństwo, angażuje się w sprawy osób nieletnich jeszcze bardziej. 

 Pragnie by nie tylko jej pociechy, ale jak największa liczba dzieci, dorastała w zdrowym otoczeniu, a ich potrzeby były zaspokojone. 

Często wypowiada się w mediach na temat zdrowia psychicznego dzieci i angażuje się w rozmaite akcje charytatywne. 

Tym razem księżna Kate wzięła udział w Tygodniu Zdrowia Psychicznego Dzieci i zgodziła się publicznie przeczytać bajkę na dobranoc, która niosła ważne przesłanie. 

Sympatyczna bajka, którą czytała żona księcia Williama, miała na celu pomóc dzieciom uporać się z ich lękami, jak chociażby ze strachem przed samotnością, czy ciemnością. 

Zobacz również: Księżna Kate zadała szyku w kolczykach za... 40 zł! Trudno było oderwać wzrok!

Problemy wychowawcze księżnej Kate i księcia Williama

Temat był niezwykle ważny i księżna z wielkim zaangażowaniem podeszła do zadania. Z pewnością bajka podobała się także jej pociechom. Kate nigdy nie ukrywała, że razem z mężem borykają się — jak niemal wszyscy rodzice — z problemami wychowawczymi. 

W ich domu nie brakuje kłótni między rodzeństwem, płaczu, a także rozmaitych dziecięcych lęków. Od pewnego czasu William i Kate mówią o tym otwarcie, by wspierać także innych rodziców. 

Z pewnością działania w rozmaitych organizacjach charytatywnych pomagają Kate w rozwiązywaniu ich własnych, prywatnych problemów wychowawczych.

***
Zobacz również: 

Księżna Kate dostała niewiarygodny prezent urodzinowy od królowej Elżbiety!

Kate Middleton przed ślubem postawiła Williamowi warunek. Królewska biografka ujawnia

Meghan Markle otrzymała ostateczny cios. Księżne Kate i Camilla dopięły swojego!

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | księżna Cambridge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy