Reklama

Reklama

Urodziła pierwsze dziecko!

Lil’ Kim właśnie została mamą! Córeczka raperki przyszła na świat w poniedziałkowy poranek, waży 2,7 kg, ma 50 cm i nosi królewskie imię „Royal Regin.”

Informacje o ciąży raperki po raz pierwszy pojawiły się kilka miesięcy temu, kiedy Kim pokazała się na Nowojorskim Tygodniu Mody z wyraźnie widocznym brzuszkiem. Przyszła mama mówiła wtedy dziennikarzom US Weekly:  "Jestem tak podekscytowana. Mam już za sobą kilka miesięcy. Nie mogę się doczekać kiedy zostanę mamą."

Reklama

 Kim zapewnia, że nie zwalnia tempa i nie wybiera się na urlop macierzyński. "Nadal będę pracować" - mówi raperka dziennikarzom The Mirror - " Będę takim samym hardcorem jakim byłam do tej pory, no może dziecko wyzwoli we mnie jeszcze większą bestię".

Wygląda na to, że bestia ma silny instynkt macierzyński. Jak mówi jeden z przyjaciół Kim: "Ona zawsze chciała być matką. Ma świetne podejście do dzieci. Uwielbia je. Jest matką chrzestną mojej córki i świetnie się nią opiekuje."

Ojcem dziecka jest współpracujący z Kim producent muzyczny Mr. Papers. Para spotyka się od kilku lat, z krótką przerwą w 2012 roku. Mr. Papers ma już czteroletniego syna z poprzedniego związku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje