Reklama

Reklama

Urodziła pierwsze dziecko!

Lil’ Kim właśnie została mamą! Córeczka raperki przyszła na świat w poniedziałkowy poranek, waży 2,7 kg, ma 50 cm i nosi królewskie imię „Royal Regin.”

Informacje o ciąży raperki po raz pierwszy pojawiły się kilka miesięcy temu, kiedy Kim pokazała się na Nowojorskim Tygodniu Mody z wyraźnie widocznym brzuszkiem. Przyszła mama mówiła wtedy dziennikarzom US Weekly:  "Jestem tak podekscytowana. Mam już za sobą kilka miesięcy. Nie mogę się doczekać kiedy zostanę mamą."

 Kim zapewnia, że nie zwalnia tempa i nie wybiera się na urlop macierzyński. "Nadal będę pracować" - mówi raperka dziennikarzom The Mirror - " Będę takim samym hardcorem jakim byłam do tej pory, no może dziecko wyzwoli we mnie jeszcze większą bestię".

Reklama

Wygląda na to, że bestia ma silny instynkt macierzyński. Jak mówi jeden z przyjaciół Kim: "Ona zawsze chciała być matką. Ma świetne podejście do dzieci. Uwielbia je. Jest matką chrzestną mojej córki i świetnie się nią opiekuje."

Ojcem dziecka jest współpracujący z Kim producent muzyczny Mr. Papers. Para spotyka się od kilku lat, z krótką przerwą w 2012 roku. Mr. Papers ma już czteroletniego syna z poprzedniego związku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy