Reklama

Reklama

W Gdańsku powstał mural z Anną Przybylską

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku, ale pamięć o niej jest wciąż żywa. Aktorki nie zapomnieli wierni fani, szczególną sympatią darzą ją także mieszkańcy Trójmiasta.

Anna Przybylska kochała Trójmiasto, a w szczególności swoją Gdynię, w której się urodziła i spędziła większą część życia. Tutaj zmarła i została pochowana na cmentarzu w Gdyni-Oksywiu, tutaj wciąż mieszkają jej dzieci i partner, Jarosław Bieniuk. Po śmierci aktorki miasto udekorowane zostało czterema tysiącami białych róż, wywieszono również flagi z jej wizerunkiem, opatrzone podpisem "Jesteś w naszych sercach". 

Choć od tych wydarzeń minęło już trochę czasu, Trójmiasto wciąż pamięta o aktorce. Tym razem wspomnieć postanowił ją Piotr Tuse Jaworski - gdański artysta streetartowy. Wczoraj na Instagramie pojawiło się zdjęcie z muralem Ani, który podziwiać można na gdańskim Wrzeszczu. Pod zdjęciem pojawiło się już mnóstwo komentarzy, choć trzeba zaznaczyć, że nie wszystkie komplementują tę pracę. Niektórzy zarzucają autorowi, że mural nie oddaje urody Ani, a ona sama przypomina na nim bardziej... Danutę Chołecką. 

Innego zdania jest zapewne Jarosław Bieniuk, który wrzucił na instastory zdjęcie sprzed gdańskiego muralu. Mimo że Bieniuk związany jest od jakiegoś czasu z modelką Zuzanną Pactwą, widać, że Ania wciąż ma szczególne miejsce w jego sercu. A jak wam podoba się praca gdańskiego artysty? 

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy