Reklama

Reklama

Wiktor Zborowski o ponad 50-letnim związku z Marią Winiarską. "Nie jestem łatwy w obsłudze"

Są już razem ponad 52 lata, a małżeństwo tworzą od 46 - te liczby robią wrażenie! Maria Winiarska i Wiktor Zborowski są nie tylko parą z długoletnim stażem, ale i niezwykle szczęśliwą. Mają dwie ukochane córki i doczekali się już trzech wnuczek. Jaki jest ich przepis na tak udany związek?

Winiarska i Zborowski - aktorska para w ponad 50-letnim stażem

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski to aktorskie małżeństwo mające jeden z najdłuższych staży w polskim show-biznesie. Para obchodziła w tym roku 46. rocznicę ślubu, natomiast związek tworzą już ponad 52 lata!

Para poznała się na studiach w warszawskiej Akademii Teatralnej. Miłość przyszła szybko, jednak Zborowski i Winiarska ślub wzięli dopiero po 6 latach związku. Okazuje się, że między małżonkami nie ma zgodności co do liczenia ich stażu.

Czytaj także: Zofia Zborowska złożyła mężowi życzenia urodzinowe. W swoim stylu

Reklama

Wiktor Zborowski o przepisie na długie, udane małżeństwo

Takie liczby w pewnością robią wrażenie i sprawiają, że wiele osób może zastanawiać się nad receptą na tak długie i udane wspólne życie. Zborowski twierdzi, że nie ma jednego przepisu na udane małżeństwo. Aktor śmieje się także, że podziwia wytrzymałość żony, bo czasem bywa z nim trudno.

Zborowski podkreśla, jak ważny może być dla związku współdzielony zawód. W przypadku jego małżeństwa i profesji jest to niezwykle istotne w kontekście zrozumienia jej specyfika i bycia wyrozumiałym dla siebie nawzajem.

Rodzina Marii Winiarskiej i Wiktoria Zborowskiego

Małżeństwo doczekało się dwóch ukochanych córek - 40-letniej obecnie Hanny i 5 lat młodszej Zofii. Pierwsza z nich jest prezenterką telewizyjną, druga natomiast poszła w ślady rodziców i została aktorką. Winiarska i Zborowski doczekali się już trzech wnuczek. Cała rodzina jest ze sobą bardzo zżyta.

Zobacz również: Hanna Zborowska-Neves o wychowaniu córek. "Ugryzłam moje młodsze dziecko"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiktor Zborowski | Maria Winiarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy