Reklama

Reklama

Wojciechowska i Kossakowski po raz pierwszy o swoim związku

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski przez jakiś czas próbowali utrzymać swój związek w tajemnicy. Jednak fotoreporterzy nie dawali spokoju znanym podróżnikom.

Ostatnio zakochani zdecydowali się na pierwsze wspólne, oficjalne wyjście. Pojawili się na balu Fundacji TVN. Oboje są związani od lat z telewizją. Martyna prowadzi w TVN program "Kobieta na krańcu świata", a Przemek jest jedną z gwiazd stacji TTV.

Para cierpliwie pozowała do zdjęć, choć na co dzień unika rozgłosu, branżowych imprez i ścianek. Okazuje się, że dla fundacji zrobili wyjątek.

- Jeżeli mamy coś zrobić ze swoimi twarzami, to dobrze jest się dać wykorzystać w dobrej sprawie - powiedział prowadzący programy na kanale TTV Przemysław Kossakowski podczas Balu TVN organizowanego przez Fundację TVN "Nie jesteś sam". - Tu się pokazujemy, ale nie możemy obiecać, że będziemy to robić regularnie - dodała prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" Martyna Wojciechowska.

Wygląda więc na to, że podróżnicy nie zamierzają zmieniać swojego podejścia do show-biznesu. Zobaczcie, co jeszcze powiedzieli o swoim związku.

Trzymacie za nich kciuki?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje