Reklama

Reklama

Wróci do byłego?

Mimo, że od rozstania Katy Perry z muzykiem Robertem Ackroydem minęły prawie dwa lata, piosenkarka najwyraźniej nie wymazała go jeszcze ze swojego serca. Jak donosi tabloid The Sun Perry i Ackroyd mają próbować odbudować związek.

Poprzednio wyglądało to na zwykły romans. Perry i Ackroyd po raz pierwszy pokazali się wtedy razem festiwalu Coachella. Piosenkarka była wtedy świeżo po rozwodzie z Russellem Brandem, a gitarzysta formacji Florence and The Machine intensywnie pocieszał ją pocałunkami, przytulankami i prowadzeniem za rękę po festiwalowym polu. Po niedługim czasie pocieszanie dobiegło końca , a para ogłosiła, że już nie jest razem. Ponoć rozstali się w przyjaznej atmosferze.

Teraz ich przyjazne stosunki znowu się zacieśniają. Jak donosi The Sun piosenkarka i gitarzysta mieli być ostatnio widziani razem na jednym z koncertów w Londynie. "Wygląda na to, że Katy i Robert chcą do siebie wrócić." - mówi anonimowe źródło w rozmowie z dziennikarzami tabloidu. "Byli nierozłączni, całowali się, flirtowali i przytulali przez cały wieczór." - dodaje informator.

Reklama

Poprzednio wytrzymali ze sobą zaledwie miesiąc. Ciekawe czy tym razem uda im się wytrwać ze sobą nieco dłużej.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje