Reklama

Reklama

Wróci do byłego?

Mimo, że od rozstania Katy Perry z muzykiem Robertem Ackroydem minęły prawie dwa lata, piosenkarka najwyraźniej nie wymazała go jeszcze ze swojego serca. Jak donosi tabloid The Sun Perry i Ackroyd mają próbować odbudować związek.

Poprzednio wyglądało to na zwykły romans. Perry i Ackroyd po raz pierwszy pokazali się wtedy razem festiwalu Coachella. Piosenkarka była wtedy świeżo po rozwodzie z Russellem Brandem, a gitarzysta formacji Florence and The Machine intensywnie pocieszał ją pocałunkami, przytulankami i prowadzeniem za rękę po festiwalowym polu. Po niedługim czasie pocieszanie dobiegło końca , a para ogłosiła, że już nie jest razem. Ponoć rozstali się w przyjaznej atmosferze.

Teraz ich przyjazne stosunki znowu się zacieśniają. Jak donosi The Sun piosenkarka i gitarzysta mieli być ostatnio widziani razem na jednym z koncertów w Londynie. "Wygląda na to, że Katy i Robert chcą do siebie wrócić." - mówi anonimowe źródło w rozmowie z dziennikarzami tabloidu. "Byli nierozłączni, całowali się, flirtowali i przytulali przez cały wieczór." - dodaje informator.

Reklama

Poprzednio wytrzymali ze sobą zaledwie miesiąc. Ciekawe czy tym razem uda im się wytrwać ze sobą nieco dłużej.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy