Reklama

Reklama

Wyda 60 tys. na garderobę!

Jennifer Aniston jest jedną z najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood. Nic więc dziwnego, ze czasem ma ochotę i środki na to by zaszaleć. Jej ostatnim szaleństwem jest garderoba za… 60 tys. dolarów.

Wygląda na to, że Jennifer i jej narzeczony, Justin Theroux, wiją sobie gniazdko. Jak donosi The Mirror, znana z zamiłowania do kupowania i urządzania mieszkań Aniston, ostatnio zabrała się za renowację domu w Los Angeles. Renowację, która w jej przypadku oznacza rewolucję.

Po pierwsze garaż, a raczej garderoba, na którą garaż zostanie przerobiony. Jennifer musi mieć naprawdę dużo ubrań, jeśli do ich przechowywania potrzebuje pomieszczenia o powierzchni 75 metrów kwadratowych. Aranżacja garderoby nie skończy się na wyprowadzeniu aut i wprowadzeniu ubrań. Jennifer sufit chce zastąpić przeszkleniem, dzięki któremu pomieszczenie przez cały dzień ma być doskonale oświetlone.  Koszt inwestycji? 60 tys dolarów czyli 180 tys. złotych.

Reklama

Remontowe plany Aniston obejmują również poszerzenie sypialni, dobudowanie tarasu, remont klatki schodowej polegający na wyłożeniu jej kamieniem wulkanicznym i płytami szklanymi oraz przebudowę dwóch kuchni i basenu.

Przez najbliższe lata Jennifer nie powinna narzekać na nudę. Kiedy już skończy zapowiedziane remonty, może zabrać się za renowację siłowni, dwóch pozostałych kuchni, biblioteki, jadalni i  kilku sypialni. Ewentulanie może przekopać ogródek lub przyciąć winorośl w swojej prywatnej winnicy.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy