Reklama

Reklama

Wzruszający wpis Zosi Ślotały

Obóz zorganizowany przez Annę Lewandowską wchodzi właśnie w swoją szczytową fazę. W Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś” razem z trenerką ćwiczą żony piłkarzy, celebrytki, dziennikarki i „zwykłe” kobiety.

Wśród trenujących z Anią znalazły się m.in. Dominika Grosicka czy (co dla niektórych było dużym zaskoczeniem) Agnieszka Woźniak-Starak.

Na "Camp by Ann" wybrała się także Zosia Ślotała - stylistka i autorka bloga parentingowego. Ślotała wzięła udział w przedsięwzięciu już po raz kolejny.

Wiedziała zatem, z czym wiąże się tydzień wypełniony treningami i wykładami motywacyjnymi. I o ile Zosia była przygotowana fizycznie na taki wysiłek, okazuje się, że wyjazd przysporzył jej problemów emocjonalnych

Pod jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie napisała bowiem (pis. org.): "3 dzień na obozie a ja potwornie tęsknie za moimi maluchami. Myślę, że każda Mamuśka, która tu jest też tak ma, mimo że jest nam tu cudownie! W domu 2 dzieci zawsze oznacza chaos... chaos, który kocham całym sercem i nie wyobrażam sobie aby było inaczej! Niestety ten kochany chaos często nie pozostawia zbyt wiele czasu dla Mamy...".

Rozumiecie dylematy stylistki?

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Ślotała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy