Reklama

Reklama

Zayn Malik inspiruje się Princem

- Z tyłu głowy zawsze myślę o tym, jak był odważny w tym, jak się ubierał - mówi Malik.

Były członek zespołu One Direction jest zasmucony śmiercią twórcy hitu "Purple Rain", który zmarł w kwietniu w wieku 57 lat. Piosenkarz ma jednak nadzieję, że jego spuścizna nie zostanie zapomniana.

Powiedział: - To było zaskoczeniem dla wszystkich. Inspiruję się nowymi technologiami i Princem. Z tyłu głowy zawsze myślę o tym, jak był odważny w tym, jak się ubierał. Stworzył inny świat przy pomocy swoich strojów, co przyczyniło się do tego, że stał się legendą. Jego śmierć bardzo mnie zasmuciła. Ale cieszę się, że teraz możemy pokazać, w jaki sposób nas inspirował. To w pewnym sensie pokazałem podczas Gali Met - jak się nie bać. A jednocześnie dobrze się bawiłem.

23-letni piosenkarz nie mógł uwierzyć w to, że został poproszony o zaprojektowanie dla siebie stroju na Galę Met, na której pojawił się razem ze swoją dziewczyną Gigi Hadid. Piosenkarz wyznał, że wzorował się na postaci z gry video.

W rozmowie z wakacyjnym wydaniem magazynu "Dazed" wyznał: - Nie wiedziałem czego się spodziewać. Wiem, że jest to ważne wydarzenie w przemyśle modowym. Anna Wintour kieruje całym wydarzeniem, więc samo zaproszenie było dla mnie zaszczytem. Zostałem poproszony przez Donatellę Versace o zaprojektowanie własnego kostiumu!

- To było niesamowite. Wiem, że wiele osób krytykowało w Internecie mój strój. Ale nie przejąłem się krytyką, ponieważ ludzie mówili, że wyglądam jak postać z Mortal Kombat. Tak naprawdę inspirowałem się postacią o imieniu Jax. Miał metalowe ramiona, a tematem przewodnim gali była technologia, więc zainspirowałem się nim. Ubranie się w zwykły garnitur jest zbyt proste. Lubię robić rzeczy, które wychodzą poza ramy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje