Reklama

Reklama

Zoe Saldana nie lubi zmieniać pieluch

Gwiazda filmu "Star Trek: W nieznane" ma 18-miesięcznych synów Cy'a i Bowiego razem z mężem Marco Perego.

Aktorka przyznała, że stara się wymigiwać od obowiązku zmieniania im pieluch, ponieważ za każdym razem kończy z kupką we włosach.

Powiedziała: - Wszyscy mi powtarzali: Nie martw się. Wiem, że nie lubisz zmieniać pieluch, ale gdy będziesz miała własne dzieci... I wiecie co? Mam własne dzieci i robię co w mojej mocy, żeby wymigać się od tego obowiązku.

- Kupka jest wszędzie - na dziecku, na mnie, w moich włosach. A ja nawet nie wiem jak się to stało.

Niedawno Zoe spotkała się z krytyką za swoją rolę w biograficznym filmie "Nina", który opowiada o piosenkarce i działaczce na rzecz praw obywatelskich - Ninie Simone, która zmarła w 2003 roku w wieku 70 lat. W zwiastunie widać, że aktorka ma zmieniony nos i ciemniejszą skórę.

Jednak Zoe uważa, że jej wygląd jest nieistotny, ponieważ liczy się historia twórczyni hitu "Feeling Good".

W rozmowie z magazynem "Allure" powiedziała:  - Jestem ciemnoskóra na swój sposób. Nie macie pojęcia kim jestem. Jestem ciemnoskóra.

- Wychowuję ciemnoskórych synów. Nie pozwolę sobie na takie pogardliwe traktowanie.

- Podjęłam decyzję. Czy miałam przeczytać scenariusz i odrzucić go, mając nadzieję, że przyjmie go 'bardziej odpowiednia' ciemnoskóra osoba? Czy powinnam powiedzieć: 'Nieważne, jakie poniesie to za sobą konsekwencje, casting jest niczym w porównaniu z tym, że ta historia musi zostać opowiedziana.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje