Reklama

Reklama

Baran 2021-09

Dla zodiakalnego Barana wrzesień będzie dobrym miesiącem, podczas którego skupi się głównie na relacjach z innymi osobami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Uczucia:

Wenus i Merkury w Pannie zachęcą Barana do rozmów z partnerem i oczyszczenia negatywnej atmosfery. Będzie to czas wyjaśnienia wielu spraw i zamknięcia dawnych problemów. Baran będzie chciał zacząć nowy etap w swoim związku i mu się to uda, jeśli tylko nastawi się na słuchanie tego, co partner ma do powiedzenia. Czeka go czas robienia wielu planów i wdrażaniu ich w życie. Będzie dużo się działo, ale Baran poczuje, że naprawdę żyje. Końcówka miesiąca, głównie za sprawą Słońca, które będzie w Wadze sprawi, iż Baran zdobędziecie się na uczuciowe wyznania.

Reklama

Samotne Barany będą chętne do poznania nowych osób. Mają na to szanse, choć nie powinny się zbyt szybko angażować, aby potem nie cierpieć. Cieszenie się daną chwilą jest tym, na czym powinny się skupić.

Kariera i finanse:

Wrzesień będzie dobrym czasem w karierze Barana. Merkury i Wenus sprawią, że Baran skupi się przede wszystkim na swoich potrzebach. Nie będzie pomagał wszystkim, a stanie się bardziej asertywny, dzięki czemu będzie miał okazję mocno się wykazać. Ponadto będzie myślał o zainwestowaniu pieniędzy, ale nie jest to dobry pomysł. Baran powinien bardzo długo przemyśleć wszelkie decyzje związane z wydatkami, nie powinien działać pochopnie. Tym bardziej, że czeka go czeka jeden większy wydatek, dlatego warto, aby miał oszczędności.

Zdrowie:

Baran szczególnie w drugiej połowie miesiąca powinien zwrócić swoją uwagę na zdrowie. Będzie on mocno osłabiony, może wdać się u niego infekcja. Dlatego nie powinien zapominać o wypoczynku, który będzie miał na niego zbawienny wpływ.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy