Reklama

Reklama

Baran 2022-10

październik dla zodiakalnego Barana będzie dosyć ciężkim miesiącem, z tego powodu powinien skupić się głównie na rodzinie i najbliższych, aby otrzymać od nich wsparcie i dobre rady. Kłótnie, to najgorsze, co może zrobić.

Uczucia

Baran w tym miesiącu nie będzie w najlepszym nastroju, nerwy często będą brały górę, głównie za sprawą buntowniczej energii Marsa. Niemniej Wenus będzie je lekko łagodzić. Dlatego też, przy odrobinie pracy nad sobą, Baran jest w stanie uzyskać harmonię. Zdecydowanie powinien to wykorzystać do utrzymania ciepłych relacji w związku, a także z najbliższą rodziną. To będzie procentowało spokojem, ukojeniem po ciężkich chwilach pracy. Będzie też mógł, dzięki temu, liczyć na pomoc i wsparcie bliskich, bez których byłoby mu ciężko przeżyć ten czas.

Reklama

Samotne Barany nie będą miały ani czasu, ani ochoty na krótki romans, jednakże również na stały związek szanse nie będą duże.

Kariera i finanse:

październik będzie ciężkim miesiącem w karierze Barana. Pluton nie będzie mu ułatwiał kontaktów międzyludzkich, a Mars przyczyni się do tego, że Baran będzie mocno poddenerwowany i podminowany. To nie będzie pomagać w pracy. Przed Baranem ciężki czas, pomyłki, niedociągnięcia i kłótnie, ale też walka o swoje. Jeśli Baran wytrzyma napięcie i nie wybuchnie do końca miesiąca, to uda mu się wszystko wyprostować.

Pieniędzy Baranowi w tym miesiącu nie zabraknie. Nie uda mu się jednak odłożyć większej kwoty, na zapas z powodu większych wydatków

Zdrowie:

Baran w tym miesiącu nie będzie się czuł dobrze. Stres i nerwy dadzą o sobie znać bardzo szybko. Będzie czuł się zmęczony i osłabiony i tak też w rzeczywistości będzie. Niestety jego odporność znacznie osłabnie i może się to skończyć co najmniej kilkudniową infekcją.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy