Reklama

Reklama

Lew 2020-10

To będzie dobry miesiąc dla zodiakalnego Lwa, jeśli tylko poświęci trochę czasu na zaplanowanie wszystkiego i zrobienie dobrego planu.

Uczucia:

Słońce w Wadze sprawi, iż Lew spojrzy z innej perspektywy na swojego partnera. Będzie mógł nawet ponownie się w Nim zakochać. To dobry czas na krótki wspólny wyjazd, oderwanie się od codziennych obowiązków i spędzenie razem czasu na łonie natury. Energia w związku będzie bardzo korzystna, co przełoży się na udaną relację. Osoby samotne, niczym magnez przyciągną do siebie inną osobę, która może okazać się kimś więcej niż tylko znajomym. Ważne jest, aby zodiakalny Lew nie kierował się w tym przypadku pierwszym wrażeniem.

Reklama

Kariera i finanse:

Merkury w Skorpionie sprawi, iż zodiakalny Lew może wpaść na wręcz genialny pomysł, a właściwie wrócić do dawnego pomysłu, którego jeszcze nie zrealizował. Czeka go intensywny miesiąc w pracy, sam będzie się pozytywnie nakręcał do działania, a efekty zobaczy już pod koniec miesiąca. W drugiej połowie października może pozwolić sobie na zasłużoną nagrodę, za swoją ciężką i owocną pracę, dlatego warto jest, aby sprawił sobie przyjemności i nie szczędził na siebie pieniędzy.

Zdrowie:

Zodiakalny Lew, tak jak zazwyczaj, jest pochłonięty wszystkim, tylko nie zdrowiem. Dlatego w tym miesiącu warto to zmienić. Nie powinien bagatelizować objawów, które wysyła mu organizm tylko od razu zacząć się leczyć. Inaczej będzie tego bardzo żałował. Lew nie może zapominać, że bez dobrego zdrowia inne sprawy się też posypią. Szczególnie powinien zwrócić uwagę na dobre nawodnienie organizmu i dostarczanie witamin swojemu organizmowi.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy