Lew 2021-10

Październik dla zodiakalnego Lwa będzie bardzo dobrym i energetycznym miesiącem, w którym dużo uda mu się zrobić.

Uczucia:

W miłości będzie to bardzo dobry okres dla zodiakalnych Lwów, głównie za sprawą szczęśliwego dla nich układu Księżyca w sekstylu z Marsem, które sprawią, że ich uczucia zapłoną a związek będzie wręcz kipiał namiętnością. Lew w związku, ze szczególną troską zajmie się swoim partnerem i udowodni mu, jak dużymi uczuciami go darzy. To będzie dla nich bardzo dobry czas.

Samotne Lwy w tym miesiącu zdecydowanie mają szansę na poznanie miłości swojego życia, a na pewno mają szansę obdarzyć kogoś bardzo dużym uczuciem, nawet, jeśli będzie to tylko na chwilę.

Kariera i finanse:

W październiku Lew będzie panem sytuacji. Kwadratura Marsa z Plutonem sprawi, że uda mu się praktycznie wszystko, za co się weźmie i co zaplanuje. Dlatego bardzo dobrze powinien ten czas wykorzystać. Powinien jednak uważać i nie słuchać fałszywych doradców, których intencje nie do końca będą jasne i czyste. Choć w tym miesiącu, poradzi sobie nawet z nieprzychylnością innych. Nie będzie również mógł narzekać na pieniądze, bo tych mu na pewno nie zabraknie. To również dobry czas na większe inwestycje, takie jak nieruchomości.

Zdrowie:

Lew w październiku będzie się cieszył bardzo dobrym zdrowiem i pełnią sił. Nie znaczy to, że nie powinien odpoczywać. Wręcz przeciwnie, właśnie w tym miesiącu powinien wyraźnie oddzielić czas na pracę, zabawę i odpoczynek, bo wszystko to jest mu potrzebne do życia i komfortu psychicznego.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas