Reklama

Lew 2021-11

To będzie bardzo energetyczny miesiąc dla zodiakalnego Lwa. Listopad będzie wymagał od Lwa ciężkiej pracy i dużego skupienia. Najlepszą sferą będzie zdrowie, na które Lew nie powinien narzekać.

Uczucia:

Listopad, między innymi za sprawą Słońca w kwadraturze Skorpiona, sprawi, że miesiąc ten będzie dla Lwa bardzo wymagający. Partner Lwa będzie wymagał od niego większego zaangażowania, mogą się również pojawić konflikty. Na szczęście, Wenus i Jowisz w Strzelcu wprowadzą aurę miłości i romantyczności. Miłość w związku Lwa, pokona wszystkie problemy, i może on pomyśleć nawet o powiększeniu rodziny.

Reklama

Samotnym Lwom bardzo pomoże Mars w Wadze, dzięki czemu ma szansę na spotkanie swojej prawdziwej miłości. Dodatkowo, Wenus sprawi, że będzie to miesiąc bardzo namiętny i ważną rolę odegra w życiu Lwa, fizyczne spełnienie.

Kariera i finanse:

W tym miesiącu Lew będzie bardzo zaangażowany w pracę i swoje obowiązki. W pierwszej połowie miesiąca, może liczyć na awans i podwyżkę, po 17 listopada nie będzie to możliwe. Jednakże przez cały miesiąc Lew będzie dobrze odbierany przez przełożonych i kontrahentów. Zasłuży sobie na to swoją ciężką pracą, a nie, jak często się to zdarza, wyglądem, czy nastawieniem. Lew nie powinien jednak ignorować wpływu Merkurego, który sprawi, że jego sytuacja finansowa nie będzie w tym czasie najlepsza. Dlatego zdecydowanie powinien powstrzymać się przed nieplanowanymi wydatkami.

Zdrowie:

Zdrowie Lwa w tym miesiącu będzie bardzo dobre. Będzie miał dużo siły i energii, dlatego powinien postawić na sport wysiłkowy. Zmęczenie sprawi, że będzie jeszcze bardziej zadowolony, a jego forma pozostanie jeszcze długo bardzo dobra.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy