Panna 2021-10

Dla zodiakalnej Panny październik będzie trudnym, ale nie do końca złym miesiącem. Najlepszy okaże się aspekt uczuciowy i finansowy, zaś najtrudniejszy, to praca.

Uczucia:

Za sprawą trygonu Wenus z Jowiszem Panna będzie miała dużo szczęścia w miłości. Dzięki temu będzie mogła wyjawić bliskiej osobie, skrywane przez dłuższy czas uczucia. Będzie miała także dużo odwagi w okazywaniu uczuć. W zamian również może liczyć na dużo ciepła i namiętności od bliskiej osoby. Na pewno będzie jej potrzebna odskocznia od trudów dnia codziennego i tego właśnie może się w tym miesiącu spodziewać.

Dzięki tej samej konfiguracji planet, samotne Panny odnajdą w sobie na tyle odwagi, aby zdobyć kogoś, kto bardzo im się podoba, i mogą odnieść w tym duży sukces, a co za tym idzie znaleźć swoją parę.

Kariera i finanse:

Mars nie ułatwi Pannie kontaktów zawodowych. Wręcz przeciwnie, sprawi, że Panna będzie miała problem z nieprzychylnymi, a może nawet zawistnymi osobami. To będzie dla niej bardzo trudny czas, pełen stresu, konieczności udowadniania swoich racji, konfrontacji i własnej obrony. Na pocieszenie jednak, w ostatniej dekadzie miesiąca, pod wpływem pełni w znaku Byka, sfera finansowa Panny poszybuje w górę. Dzięki temu, Panna zda sobie sprawę z tego, że warto było znosić te trudy.

Zdrowie:

Panna w tym miesiącu będzie bardzo przemęczona. Zmęczenie to będzie spowodowane głównie ciężką pracą, ale dużo bardziej będzie ona obciążona psychicznie. Dodatkowo, ze zdrowiem może mieć problem, ktoś bliski i Panna, mimo swoich obciążeń, będzie czuła potrzebę pomocy i opieki.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas