Reklama

Reklama

Rak 2020-10

Październik dla zodiakalnego Raka będzie dość trudnym miesiącem, pełnym skoków nastroju i nerwów, dlatego zodiakalny Rak musi się uzbroić w cierpliwość i poskromić swoje nerwy.

Uczucia:

Mars w Baranie, spowoduje silnie rozchwianie emocjonalne i brak stabilności wewnętrznej. To niestety przełoży się na relacje Raka, który ma słabe nerwy i często wybucha bez powodu. Dlatego Rak musi brać poprawkę na samego siebie i starać się pohamować swój wojowniczy nastrój. Inaczej może czekać go nawet poważny kryzys w związku. Na szczęście Słońce w Wadze, pomoże Rakowi ukoić nerwy i doda sił witalnych, choć nie będzie miało, na niego aż tak silnego wpływu, dlatego musi on bardzo uważać. Za to dla samotnego Raka układ ten może sprawić, iż pozna osobę, która może stać się partnerem nawet na całe życie, a na pewno na długie lata.

Reklama

Kariera i finanse:

Rak będzie zmęczony brakiem wewnętrznej równowagi, co może przełożyć się na jego relacje z innymi osobami w pracy. Ważne jest, aby nie reagował na zaczepki, ani też nie doszukiwał się podwójnego dna i sam nie eskalował problemów. Pracy będzie miał dość sporo, dlatego powinien się skupić tylko na swoich zadaniach, bez wdawania się w rozmowy z innymi pracownikami.

Zdrowie:

W tym miesiącu zodiakalny Rak powinien przede wszystkim zadbać o swój stan duchowy. Czeka go trudny i intensywny miesiąc, dlatego warto, aby znalazł sposób na odreagowanie nerwów i pozbycie się stresu. To dobry czas na pomyślenie o nowej pasji, która rozładuje wewnętrznie napięcie i sprawi, iż Rak się wyciszy. Inaczej zabraknie Mu energii już w połowie miesiąca, choć początkowo będzie jej miał bardzo dużo.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy