Reklama

Reklama

Wodnik 2020-10

Zodiakalny Wodnik będzie mocno skonsternowany w październiku, wydarzenia z przeszłości sprawią, iż wróci do dawnych spraw.

Uczucia:

Wodnik musi uważać, gdyż za sprawą Merkurego w Skorpionie, osoba z przeszłości może pojawić się nie tylko w jego myślach, ale też i życiu. Nie będzie to korzystne dla Wodnika, dlatego powinien jak najszybciej odciąć się od tej sprawy. W związku może się narastać wewnętrzne rozdarcie i żal do partnera. Osoby samotne muszą uważać, aby przez Marsa w Baranie nie stracić okazji do poznania nowej ciekawej osoby. Mimo trudności w skupieniu uwagi, powinny bacznie obserwować zachowanie innych i skupić się na mimice twarzy, to Im bardzo pomoże.

Reklama

Kariera i finanse:

Mars w Baranie sprawi, że Wodnik nie będzie mógł się skupić na sprawach zawodowych. Jego myśli będą krążyły daleko od pracy. Niestety, ale grozi mu popełnienie dużego błędu, za który przyjdzie mu zapłacić. Musi sam siebie motywować do pracy, inaczej narobi sobie zaległości. Ponadto powinien uważnie słuchać tego, co mówią inni, szczególnie przełożeni i popracować nad dostosowaniem się do ogólnych norm w pracy. Wodnik musi bardzo uważać, aby nie doszło do konfliktu, z wyżej postawioną osobą w pracy.

Zdrowie:

Wodnik, będzie w tym miesiącu w ciągłym biegu, a dzięki Słońcu w Wadze, będzie mieć wiele energii i sił witalnych. Powinien uważać, aby odpowiednio się ubierać, grozi mu przewianie i ból pleców, ze względu na zbyt szybkie i czasem nie do końca przemyślane zachowanie. Choć bardzo będzie się przed tym bronił, będzie musiał przyjmować leki. Dlatego Wodnik powinien pamiętać o tym, że zdrowie jest najważniejsze.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy