Wodnik 2021-04

Wodnika czeka intensywny i rozwojowy miesiąc, podczas którego będzie miał czas na relaks i przemyślenie swojej ścieżki zawodowej.

Uczucia:

Wenus i Słońce sprawią, iż Wodnik będzie bardzo wyrozumiały i cierpliwy dla swojego partnera. Dzięki temu, czeka go dobry i spokojny czas w związku. Uniknie poważnych kłótni. Będzie chętny do rozmów i spotkań z bliskim osobami. Dlatego miesiąc ten będzie dla niego dość mocno aktywny towarzysko. Na pewno nie będzie się nudził, a wręcz przeciwnie wiele czasu spędzi poza domem relaksując się i śmiejąc. Mimo, iż nie spędzi z partnerem dużo czas sam na sam, to będą to miłe i bardzo przyjemne chwile.

Samotne Wodniki, głównie za sprawą wpływu Marsa mają szansę przeżyć krótką, ale intensywną i namiętną relację. Będą miały okazję oderwać się od codziennych spraw.

Kariera i finanse:

W pracy Wodnik będzie miał spokój, co nie często się zdarza. Merkury sprawi, że Wodnik zacznie coraz poważnej myśleć o zmianie pracy lub stanowiska. To bardzo dobry pomysł, układ planet będzie mu sprzyjał w podejmowaniu nowych wyzwań. Rozmowa z bliską osobą sprawi, iż mogą się otworzyć przed nim nowe drzwi i możliwości.

Kwiecień nie będzie jednak dobrym czasem na duże wydatki. Wodnik musi uważać, ponieważ wpływ Marsa sprawi, iż może chcieć dokonywać impulsywnych i zbędnych zakupów. Dodatkowe środki przydadzą się już niedługo.

Zdrowie:

Wodnik w kwietniu nie będzie narzekał na swoje zdrowie. Jednakże będzie nieco roztargniony, przez co może nabawić się kontuzji. Powinien pamiętać, że nie należy się aż tak spieszyć. Zwolnienie tempa dobrze mu zrobi i pozwoli organizmowi się zregenerować.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas