Czy twój znak zodiaku odpycha miłość?

Mówi się, że szczęście w miłości zależy od spotkania odpowiedniej osoby i byciu odpowiednią osobą. Z całą pewnością to prawda, choć i nasz znak zodiaku nie pozostaje bez wpływu na to, jak radzimy sobie w sprawach sercowych. Sprawdź, które cechy twojego znaku zodiaku odpychają od ciebie miłość.

Czy twój znak zodiaku odpycha miłość?
Czy twój znak zodiaku odpycha miłość? 123RF/PICSEL

Zodiakalny Baran a miłość

Masz mocną, dominującą osobowość i lubisz postawić na swoim. Bywasz nerwowy i niespokojny, stale dążysz do tego, by wokół ciebie sporo się działo. Jedni zobaczą w tobie charyzmatycznego człowieka, inni - szaleńca, który zamęcza innych swoimi pomysłami.

Zodiakalny Byk a miłość

Szalone romanse, flirt i miłosne gry nie są twoją najmocniejszą stroną. Jako zodiakalny Byk, twardo stąpasz po ziemi, a w związku doceniasz konkret: głębokie uczucie. Zaloty i podchody raczej denerwują cię, niż męczą, co wiele osób odbiera, jako niedostępność i wywyższanie się.

Zodiakalne Bliźnięta a miłość

Zodiakalne Bliźnięta są niezdecydowane i - również w miłości - mało konkretne. Mają trudności z dokonywaniem wyborów i podejmowaniem decyzji, co bywa irytujące dla ich partnerów. Bywa więc, że miłość przejdzie im koło nosa, a one - zajęte swoimi rozważaniami i emocjami - nawet tego nie zauważą.

Zodiakalny Rak a miłość

Zodiakalne Raki są niezwykle uczuciowe, a miłość i rodzina znajdują się zwykle w centrum ich zainteresowań. Na co dzień troskliwe i czułe, bywają też kapryśne, humorzaste, nieodgadnione. Trudno je zadowolić, łatwo urazić, wywołując wielkie emocje. Nie każdy partner potrafi sobie z tymi emocjami poradzić.

Zodiakalny Lew a miłość

Dwie najbardziej charakterystyczne cechy zodiakalnych Lwów to: potrzeba dominacji nad otoczeniem i nieustanna chęć bycia zauważanym, podziwianym i chwalonym. Sporą część potencjalnych partnerów odstraszysz swoim silnym charakterem, potrzebą rządzenia i posiadania ostatniego słowa.

Zodiakalna Panna a miłość

Lista zalet zodiakalnej Panny jest długa i znajdują się na niej tak wspaniałe cechy, jak pracowitość, perfekcjonizm czy oszczędność. Ten jednak, kto od miłości oczekuje szaleństwa i wiecznych przygód, będzie omijał Panny szerokim łukiem. Szczególnie że potrafią być obrażalskie i bardzo zazdrosne.

Zodiakalna Waga a miłość

Pełne uroku i taktu Wagi są zwykle szanowane i lubiane. Mają łagodny charakter, nie narzucają swojego zdania innym, są eleganckie i pełne uroku. Bywają jednak niezdecydowane, nie znoszą wchodzić w otwarte konflikty, więc zwykle stoją z boku, nie wyrażając swojego zdania. Wiele osób może to odbierać, jako asekuranctwo i życiowe cwaniactwo. Poza tym, Wagi lubią odgrywać w związku raczej drugie skrzypce, co nie każdemu partnerowi będzie odpowiadało.

Zodiakalny Skorpion a miłość

Zodiakalny Skorpion ma opinię mistrza uwodzenia, choć niektóre jego cechy sprawiają, że to trudny i wymagający partner do związku. Przede wszystkim - jest zazdrosny i kontrolujący, bywa osaczający. Osobie będącej w związku ze Skorpionem trudno jest odgadnąć jego intencje i uczucia. To skomplikowana postać.

Związek ze Skorpionem bywa skomplikowany
Związek ze Skorpionem bywa skomplikowany 123RF/PICSEL

Zodiakalny Strzelec a miłość

Zodiakalne Strzelce - bez względu na płeć - to osoby pełne naturalnego uroku i niewymuszonej słodyczy. To osoby, których trudno nie lubić: serdeczne, pogodne, pomocne. Ponad wszystko kochają jednak flirty i romanse, uwielbiają się podobać i zdarza im się zmieniać partnerów, jak rękawiczki. Właśnie z tych powodów nie każdy chce wiązać się ze Strzelcem.

Zodiakalny Koziorożec a miłość

Zodiakalny Wodnik a miłość

Wodniki mają niezwykle szerokie horyzonty, czym potrafią zaimponować potencjalnym partnerom. Są pełne życiowego wigoru, mają mnóstwo zainteresowań i wiedzę w każdej niemal dziedzinie. Niestety - bardzo cenią swoją wolność i niezależność, przez co nierzadko mają problemy z wchodzeniem w związki i wytrwaniem w nich przez długie lata. Długo trzymają dystans i cenią sobie prywatność, co ich potencjalni partnerzy odbierają jaki wyniosłość i brak zainteresowania.

Zodiakalne Ryby a miłość

Jeśli urodziłeś się w znaku Ryb, masz naturę romantyka, który przez całe życie marzy o wielkiej miłości. Tęsknisz za porozumieniem dusz i kimś, kto zrozumie cię i wesprze w każdej sytuacji. Niestety, zrozumienie ciebie nie jest zadaniem prostym. Miewasz zmienne nastroje, niezbyt sprecyzowane marzenia i sprzeczne wizje. Inni ludzie mogą brać cię za odludka i dziwaka.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas